Avatar użytkownika

Kino AMONDO

19
patronów
720 
miesięcznie
23 340 
łącznie
19
patronów
720 zł 23 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dzięki!

Za Twoją pomoc dostaniesz od nas jeden bilet na dowolny seans w naszym kinie.
25 zł miesięcznie
Dziękujemy!

Za takie wsparcie chcielibyśmy odwdzięczyć Ci się raz w miesiącu: jednym pojedynczym wstępem na seans z repertuaru (nie zawiera pokazów specjalnych), kawką na nasz koszt i udziałem w sekretnym pokazie dla Patronów :)
40 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Za taką kwotę otrzymasz od nas wstęp na dwa seanse filmowe z bieżącego repertuaru, dwie kawki na nasz koszt i udział w sekretnym pokazie dla Patronów raz w miesiącu :)
50 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dzięki!
Oprócz podwójnego zaproszenia, co miesiąc dostaniesz mailowo informację na temat naszych planów na najbliższy miesiąc (spotkania, pokazy, cykle).
60 zł miesięcznie
Dzięki!

Za taką kwotę otrzymasz od nas możliwość wcześniejszej rezerwacji i wejście na 3 DKF w miesiącu, wstęp na dowolny seans w miesiącu z bieżącego repertuaru, oraz kawkę i oczywiście sekretny pokaz dla Patronów raz w miesiącu :)
100 zł miesięcznie
Dziękujemy!

W tym progu otrzymasz od nas możliwość wcześniejszej rezerwacji i wejście na 3 DKF w miesiącu, wstęp na dowolny seans w miesiącu z bieżącego repertuaru oraz dwie kawki i sekretny pokaz dla Patronów :)
250 zł miesięcznie
Dzięki!

Odwdzięczymy Ci się rezerwacją i wejściem na 4 DKF w miesiącu, dwoma dowolnymi wstępami na seanse w miesiącu z bieżącego repertuaru, dwoma kawkami do seansu i jednym wejściem do Videodroomu :)
500 zł miesięcznie
Dzięki!

Odwdzięczymy Ci się... "AMONDO OPEN!"

...czyli nieograniczoną liczbą wejść na wszystkie seanse i cykle w Amondo i kawką do każdego seansu. Do tego jedno wejście do Videodroomu i oczywiście uczestnictwo w sekretnym pokazie dla Patronów :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kino AMONDO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

AMONDO Kino to miejsce stworzone przez filmowców i pasjonatów kina. Naszym celem jest dzielenie się pasją z innymi.
Kino to jednocześnie biuro fundacji AMONDO FILMS, która działa od 2010 roku i jednoczy twórców filmowych o międzynarodowym doświadczeniu.

Kino AMONDO to najmniejsze kino w Warszawie. Na klimatycznej ulicy Żurawiej w centrum Warszawy działamy już od prawie 6 lat.

Nasza działalność od zawsze była związana z naszą pasją do kina. W AMONDO pokazujemy dokładnie wyselekcjonowany repertuar, który skupia się na klasyce kina i najciekawszych propozycjach kina artystycznego. 

W klimatycznej przestrzeni kina AMONDO, która nawiązuje do kultowych warszawskich kin ubiegłego wieku, działamy już od wielu lat. Niestety ostatnie kilka miesięcy bardzo mocno nadwyrężyło nasz budżet i obawiamy się o naszą przyszłość przy ulicy Żurawiej. Z Waszą pomocą moglibyśmy zarówno kontynuować naszą działalność kinową, jak i pokazywać bardziej różnorodny repertuar.

Cele Autora

KINO ŻYJE
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 280 zł brakuje
36%
Dzięki Waszej pomocy, możemy codziennie otwierać kino i pokazywać wyselekcjonowany repertuar!
ROZWIJAMY SIĘ
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 280 zł brakuje
14%
Z takim wsparciem możemy organizować jeszcze więcej przeglądów, pokazów specjalnych i spotkań z twórcami. Możemy zdobywać licencje na więcej różnorodnego kina z całego świata!
NOWY PROJEKTOR
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 280 zł brakuje
7%
Wow!
Z Waszą pomocą możemy zacząć przymierzać się do zakupienia projektora DCP, a więc naszego największego kinowego marzenia. To nie tylko jeszcze lepsza jakość projekcji, ale również możliwość pokazania większości klasyki kina (teraz dla nas rzadko dostępnej).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kino AMONDO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ola Mazuruk
Ola Mazuruk
25 zł
Aga Prokopowicz
Aga Prokopowicz
40 zł
Anonimowy patron
25 zł
Michał Bizoń
Michał Bizoń
60 zł
Zuzanna Ananiew
Zuzanna Ananiew
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.