Kino AMONDO

W Patronite od 14.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 389

Liczba Patronów: 514

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
1 580 miesięcznie
16 585 łącznie
AMONDO Kino to miejsce stworzone przez filmowców i pasjonatów kina. Naszym celem jest dzielenie się pasją z innymi.
Kino to jednocześnie biuro fundacji AMONDO FILMS, która działa od 2010 roku i jednoczy twórców filmowych o międzynarodowym doświadczeniu.

O Autorze

Kino AMONDO to najmniejsze kino w Warszawie. Na klimatycznej ulicy Żurawiej w centrum Warszawy działamy już od prawie 6 lat.

Nasza działalność od zawsze była związana z naszą pasją do kina. W AMONDO pokazujemy dokładnie wyselekcjonowany repertuar, który skupia się na klasyce kina i najciekawszych propozycjach kina artystycznego. 

W klimatycznej przestrzeni kina AMONDO, która nawiązuje do kultowych warszawskich kin ubiegłego wieku, działamy już od wielu lat. Niestety ostatnie kilka miesięcy bardzo mocno nadwyrężyło nasz budżet i obawiamy się o naszą przyszłość przy ulicy Żurawiej. Z Waszą pomocą moglibyśmy zarówno kontynuować naszą działalność kinową, jak i pokazywać bardziej różnorodny repertuar.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciek Hanus
Maciek Hanus
Próg: 20 zł
Aga Prokopowicz
Aga Prokopowicz
Próg: 40 zł
Ola Mazuruk
Ola Mazuruk
Próg: 25 zł
Bruno Zwierz
Bruno Zwierz
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 60 zł