Kinga Korska

W Patronite od 26.01.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 715 łącznie

Zagraj ze mną w Diablo lub w Starcrafta II

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Pierwszy kamyczek milowy! Gdy osiągniemy ten cel, zorganizuję wieczór/noc wspólnej gry w Diablo lub w Starcrafta II, jesteście zaproszeni, będzie śmiesznie :) Taka suma opłaci mi kilka drobiazgów, które chcę kupić, np. nowe końcówki do pióra Surface Pro, czy też porządny, przegubowy model ludzkiego ciała jako referencja.

Toast na szczycie Fabryki Guinnessa!

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

400 zł miesięcznie to już taki początkujący Timothy Ferris. Taka kwota, utrzymana przez rok, pozwoli mi nie tylko na wydruk mojego następnego projektu, ale i pokryje koszty wyjazdu na konwent komiksowy w Londynie!

Z okazji osiągnięcia celu, nagram Wam specjalny toast, wzniesiony świeżo warzonym piwem na szczytach fabryki Guinnessa!

Freedom, freedom...

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

O, Wy, bogacze, dzięki Wam zaprawdę. Taka suma pozwoli mi nie tylko na odciążenie kawałka głowy i ducha, ale i na ogarnięcie jakiegoś social nija, który na porządnie zajmie się moim marketungiem i sprzedażą - tym sposobem odciążając mnie i uwalniając mój czas, który będę mogła poświęcić komiksom i La Palmie!

Z tej okazji zrobimy sobie, po pierwsze, drugą edycję wspólnego Diablo, Starcrafta lub też Cywilizacji. Po drugie, zabiorę się za pracę nad jednym z projektów, które mam w głowie - jest tajny, ale co mogę o nim powiedzieć, to że będzie kontrowersyjny.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartek Wrobel
Bartek Wrobel
Próg: 30 zł
Łukasz Pilarski
Łukasz Pilarski
Próg: 5 zł