Radosław Gromek

W Patronite od 01.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
50 łącznie
Cześć,

nazywam się Radosław Gromek i jestem autorem i właścicielem darmowego serwisu KlasowyKsiegowy.pl.

Jeżeli jesteś skarbnikiem i zbierasz składki w szkole, przedszkolu, na studiach itp mój serwis jest dla Ciebie.

O Autorze

KlasowyKsięgowy.pl to nowoczesny i bezpłatny system do zarządzania funduszami klasowymi. Wspomaga pracę skarbnika klasowego oraz rodziców. Eliminuje konieczność prowadzenia buchalterii w zeszytach czy notatnikach i całkowicie eliminuje kolejki podczas zebrań rodziców z nauczycielem czy dni otwartych. 

KlasowyKsięgowy.pl umożliwia:

 • Ewidencję bieżących składek na wydatki klasowe np. edukacja muzyczna, eksploatacja szkolnego xero, ubezpieczenie, wycieczki i inne składki zbierane przez skarbnika klasowego.
 • Tworzenie budżetów klasowych na różne okoliczności np. dzień nauczyciela, wycieczka do kina, imprezy klasowe czy wyjazdy na zielone szkoły.
 • Umożliwia rozliczanie tych imprez na podstawie rachunków, faktur i innych dokumentów zakupu np. paragonów, w formie krótkich sprawozdań finansowych.
 • Przekazuje informacje skarbnikowi odnośnie zaległości w opłacaniu składek i umożliwia wysłanie przypomnienia do rodzica z prośbą o wpłatę.
 • Integruje rodziców i klasę. Podczas zebrań po pracy zazwyczaj brakuje już czasu, aby rodzice wymienili poglądy, bo każdy chce wrócić jak najszybciej do domu. Nasz system pozwala na kontakt między rodzicami w formie forum, a także wysyłania wiadomości prywatnych.
 • Zamianę zeszytu na smartphone czy tablet. Klasowy skarbnik może rejestrować wpłaty gotówkowe bezpośrednio do systemu. Warunkiem skorzystania z wersji mobilnej jest dostęp do internetu.

Jesteśmy całkowicie darmowym serwisem wolnym od jakichkolwiek reklam. Zapraszamy do wspierania działalności serwisu KlasowyKsiegowy.pl

Pozdrawiam 

Radosław Gromek

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł