Avatar użytkownika

Krzew

0
patronów
0 
miesięcznie
605 
łącznie
0
patronów
0 zł 605 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki za Twoje wsparcie, dla mnie liczy się każda złotówka! W zamian Twój pseudonim lub imię umieszczone zostanie w liście na stronie głównej mojego bloga!
10 zł miesięcznie
Cieszę się, że doceniasz moją pracę na tyle, żeby dać mi aż 10 złotych. W zamian oferuję Ci możliwość zasugerowania tematu na przyszłe artykuły na moim blogu!
25 zł miesięcznie
Ćwierć stówki to już naprawdę wysoka kwota, dlatego w nagrodę chciałbym Ci zaoferować wpisanie na specjalną listę patronów, która otrzymywać będzie podziękowania na koniec każdego artykułu!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krzew w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Krzew!
Od lat pasjonuję się klawiaturami i prowadzę swojego bloga o tej tematyce, gdzie zamieszczam wszelkiej maści artykuły - od recenzji, przez unboxingi, aż po felietony. Staram się z każdym dniem polepszać jakość swojej pracy.

Cześć, jestem Krzew!
Od lat pasjonuję się klawiaturami i prowadzę swojego bloga o tej tematyce, gdzie zamieszczam wszelkiej maści artykuły - od recenzji, przez unboxingi, aż po felietony. Zawsze lubiłem dzielić się swoimi doznaniami z innymi, a blog jest właśnie takim miejscem. Staram się z każdym dniem polepszać jakość aspektów wizualnych jak i samej treści.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Klawiaturowym Blogu znajdziecie wiele ciekawych treści. Ostatnimi czasy staram się testować coraz więcej mainstreamowych modeli klawiatur, które z pewnością Was zaciekawią! Jeśli jednak stawiacie na produkty z wyższej półki i własnoręczne składanie klawiatury, to taką tematykę również znajdziecie na moim blogu. Zachęcam więc każdego do jego odwiedzenia!

Cele Autora

Nowa klawiatura
  • 4 000 zł
  • 3 395 zł brakuje
15%
Klawiaturowy blog bez klawiatur nie ma sensu. Chętnie kupiłbym sobie kolejną klawiaturę, którą rzecz jasna zrecenzowałbym następnie na blogu!
Domena
  • 55 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Opłacenie domeny na kolejny rok to koszt 45zł bez VATu, a więc z wliczonym podatkiem aż 55 złotych. Dzięki Waszym wpłatom strona może dalej korzystać z domeny klawiaturowyblog.pl!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krzew już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

fe3lfre3
fe3lfre3
5 zł
Johnojoheneczko
Johnojoheneczko
10 zł
Majes
Majes
25 zł
Maślanka
Maślanka
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.