Avatar użytkownika

Centrum Aktywizmu Klimatycznego "Gniazdo" w Warszawie

18
patronów
925 
miesięcznie
9 225 
łącznie
18
patronów
925 zł 9 225 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Witaj, Osobo wspierająca! Dziękujemy, że decydujesz się na współtworzenie Gniazda na progu pierwszym. W ramach powitania przyjmij nasze zaproszenie na zamkniętą grupę na Facebooku - Gniazdowniki. Oprócz tego umieścimy Twoje nazwisko lub nazwę profilu na Patronite na liście naszych Matronek i Patronów aktualizowanej co jakiś czas na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.
30 zł miesięcznie
Wchodzisz na drugi próg wsparcia - gdybyśmy znaleźli jeszcze 99 tak hojnych osób, osiągnęlibyśmy cel Samowystarczalność. Dziękujemy! W nagrodę mamy dla Ciebie newsletter wysyłany pod koniec każdego miesiąca. Bądź na bieżąco z Gniazdem. Oprócz tego czekają na Ciebie również nagrody z pierwszego progu
60 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie, dzięki Tobie możemy regularnie działać. Dlatego, w ramach podziękowania, chcemy z wyprzedzeniem dawać Ci informacje o planowanych wydarzeniach, zwłaszcza tych z ograniczoną liczbą miejsc. Oprócz tego, przyjmij również nagrody z pierwszego i drugiego progu.
100 zł miesięcznie
Dziękujemy, drogi Mecenasie! W podziękowaniu za tak szczodrą wpłatę, mamy dla Ciebie certyfikat zaprojektowany przez autorkę gniazdowego muralu, artywistkę Lui Kwiatkowską. Wyślemy Ci imienny dokument na adres e-mail powiązany z kontem Patronite. Dostajesz również nagrody z wcześniejszych progów.
500 zł miesięcznie
Brak nam słów, żeby podziękować za taką hojność. Oprócz wszystkich nagród z wcześniejszych progów, przyjmij naszą dozgonną wdzięczność.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Centrum Aktywizmu Klimatycznego "Gniazdo" w Warszawie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gniazdo to przestrzeń, którą stworzyliśmy, żeby lepiej chronić przyrodę i klimat. Jesteśmy grupą osób, które działają w kilku różnych ruchach, są wśród nas osoby w różnym wieku. Łączy nas troska o klimat i wspólne działanie przeciwko kryzysowi ekologicznemu.

🌍 CENTRUM AKTYWIZMU KLIMATYCZNEGO GNIAZDO - Krucza 17, Warszawa 

 

💖 To miejsce, w którym bije serce ruchu klimatycznego w Warszawie. Tu się zawsze coś się dzieje: od paneli dyskusyjnych, przez warsztaty śpiewania protest songów, po treningi taktyk ulicznych. To przestrzeń spotkania i wspólnej pracy, ścierania wizji i poglądów, przekuwania idei w opór przeciwko niesprawiedliwemu systemowi.

Przyjdź i poznaj nas. Dowiedz się jak działać, by zatrzymać katastrofę klimatyczną. Gniazdo to kuźnia narzędzi zmiany społecznej. Razem mamy wpływ!

🟢 Organizujemy otwarte debaty i spotkania. Poszerzaj wiedzę i dowiedz się, dlaczego musimy działać teraz.
🟢 Szkolimy, by skutecznie działać dla zmiany społecznej - dowiedz się jak się oddolnie organizować, blokować i protestować. 
🟢 Regeneruj się i odpoczywaj. Aktywizm to maraton, a nie sprint.
🟢 Spędzaj czas w gronie osób, którym też zależy. Otwarta, zorganizowana społeczność oparta na wzajemnym wsparciu to najsilniejsza broń w walce o przyszłość planety! Tu znajdziesz podobnych do Ciebie, którzy nie są obojętni.

🌼 Naszą społeczność tworzy każda osoba i grupa, która angażuje się w działania obywatelskie na rzecz klimatu i środowiska. Trzy ruchy partnerskie: Extinction Rebellion, Rodzice dla Klimatu i Młodzieżowy Strajk Klimatyczny opiekują się i organizują przestrzeń "Gniazda", by było ono otwarte i dostępne dla wszystkich.

🪺Wesprzyj nas jako osoba indywidualna, grupa lub firma!🪺 

🏡 Udało nam się uzyskać lokal w Warszawie na ul. Kruczej 17. Żeby działo się w Centrum Aktywizmu Klimatycznego, konieczne jest regularne wsparcie. Wystarczy żeby 100 osób wpłaciło co miesiąc 30 złotych, a na ulicach Warszawy znów powrócą marsze, strajki i blokady!

Najważniejsze jest Twoje regularne wsparcie. Gniazdo zawsze będzie otwarte i dostępne za darmo, jeśli chcesz działać dla klimatu. Ale żeby utrzymać lokal, dostosować go i organizować działania, niezbędne jest cykliczne wsparcie Patronów i Matronek. Zostań częścią naszej społeczności i pomóż ratować świat! 💚

🤝🏻 Twój ruch, kolektyw, albo organizacja chce korzystać z zasobów i przestrzeni Gniazda? Zostańmy Partnerami! Napisz do nas na kontakt@cak-gniazdo.pl

🤝🏻 Twoja firma chce długofalowo wesprzeć działania warszawskich aktywistów na rzecz klimatu? Zostań Patronem Klimatu! Sporządzimy dla Ciebie atrakcyjną ofertę stałej współpracy. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej o kro: kontakt@cak-gniazdo.pl

Działamy dziś, żeby doczekać jutra. Dla przyszłych pokoleń, dla planety. Bądź z nami. 

Cele Autora

Odporność 🌱
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 075 zł brakuje
30%
Jesteśmy w połowie drogi do tego, aby nie musieć już martwić się kosztami utrzymania lokalu ❤️ Po przekroczeniu tego celu możemy przenieść środki, którymi dysponujemy, na inne obszary. Chcemy organizować wydarzenia edukacyjne i społeczne, bez konieczności pobierania za nie opłat od uczestników.

Naszą wizją jest, by w Gnieździe działo się coś każdego dnia, rano i wieczorem. Przy tym poziomie wsparcia, możemy zapewnić, że na Kruczej 17 będzie zawsze jakiś ruch. Może w drodze do pracy wpadniesz na sąsiedzki plant-swap, a po południu na warsztat miejskiej partyzantki ogrodniczej? Drzwi są zawsze otwarte. 🙌
Samowystarczalność 🌳
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 075 zł brakuje
15%
Kochane osoby! Powyżej progu 6000 złotych miesięcznie, jesteśmy samowystarczalni_e 🌳 Możemy opłacić podstawowe potrzeby Gniazda, takie jak czynsz, energia, woda, śmieci i ubezpieczenie. Osiągnięcie celu Samowystarczalność oznaczało by dla nas, że z Waszą pomocą możemy podejmować inicjatywy, na których zależy nam najbardziej - edukacja dostępna dla wszystkich i działanie oddolnych grup 🙏

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Centrum Aktywizmu Klimatycznego "Gniazdo" w Warszawie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
60 zł
Anonimowy patron
100 zł
Piotr Cykowski
Piotr Cykowski
30 zł
Anonimowy patron
15 zł
Michał Derencz
Michał Derencz
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.