Forum Narciarskie KochamNarty.pl

W Patronite od 15.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1425

Liczba Patronów: 1988

Zostań Patronem
2 patronów
120 miesięcznie
360 łącznie
Profil związany jest z prowadzeniem forum dotyczącym narciarstwa. Dla wszystkich fanów białego szaleństwa i nie tylko. Znajdziesz tam porady dotyczące sprzętu narciarskie, galerie ze zdjęciami z wyjazdów narciarskich i bardzo wiele innych, przydatnych informacji.

O Autorze

Portal/forum- założone przez typowych kochanków pani zimy i śniegu, którzy odrzucając wszelka komercję, po prostu pasjonują się narciarstwem. To forum narciarskie, które  może się już pochwalić grupą ponad 5000 użytkowników, którzy stanowią dość dobrze zgraną społeczność narciarską, ale nie są hermetyczni, dlatego każdy może się tu czuć dobrze.
Na forum jest już bardzo duża w stosunku do czasu funkcjonowania ilość postów. Popularne w ostatnich latach wyjazdy Polaków na narty do Włoch, Francji, Austrii czy Szwajcarii są relacjonowane i komentowane przez narciarzy z http://www.kochamnarty.pl niemal na bieżąco, co daje możliwość dowiedzenia się o warunkach w kurortach alpejskich w opcji „tu i teraz” lub  w kilka godzin po powrocie. Podawane są wady i zalety narciarskich miejsc, pokazywane są ich możliwości, informacje o karnetach oraz czy pełnią funkcję ośrodków narciarskich bardziej rodzinnych czy biesiadnych.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł