Avatar użytkownika

Fundacja Kocia Wyspa

31
patronów
1 250 
miesięcznie
9 480 
łącznie
31
patronów
1 250 zł 9 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie!!!
20 zł miesięcznie
Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!!!
30 zł miesięcznie
Wow!!! Bardzo dziękujemy! Twoje wsparcie jest dla nas ogromnie ważne :)
50 zł miesięcznie
Twoje wsparcie to dla nas bardzo dużo! Dziękujemy w imieniu wszystkich podopiecznych :) W ramach nagrody możesz zostać Rodzicem Chrzestnym któregoś z naszych podopiecznych i nadać mu imię :)
100 zł miesięcznie
Jesteś naszym Aniołem! Dziękujemy w imieniu bezdomnych kotów :) Każdy z Patronów w tym progu zostanie umieszczony na naszej stronie www jako "Przyjaciel Fundacji". Może również zostać rodzicem chrzestnym jednego z naszych kotów i nadać mu imię.
200 zł miesięcznie
Jesteś jednym z naszych czołowych Patronów, za co ogromnie Ci dziękujemy! W ramach nagrody, dostajesz każdego roku kalendarz fundacyjny (odbiór osobisty lub wysyłka pocztą) oraz zapraszamy Cię na wizytę w Kociarni - osobiście lub online, łącząc się nami podczas dyżuru na videochacie :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Kocia Wyspa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Kocia Wyspa jest organizacją ratującą koty na terenie Stalowej Woli i okolic. Od 10-ciu lat aktywnie przeciwdziałamy bezdomności kotów, a przez nasze ręce przewinęło się już około trzech tysięcy podopiecznych.

Fundacja Kocia Wyspa działa na terenie Stalowej Woli i okolic. Jesteśmy organizacją, która od około 10 lat ratuje bezdomne koty. Zabieramy je z ulic, dajemy schronienie i oddajemy do adopcji, po dokładnej weryfikacji nowych domów. Prowadzimy kociarnię, mieszczącą około 70-ciu podopiecznych, gdzie staramy się stworzyć kotom warunki zbliżone do domowych.

Zajmujemy się również sterylizacją i dokarmianiem kotów wolno żyjących, a niejednokrotnie przyjmujemy je do nas na czas leczenia lub rekonwalescencji po wypadkach. Naszym celem jest też edukacja - zarówno dorosłych, jak i najmłodszych członków naszej społeczności.

Nasza kociarnia jest miejscem spotkań ludzi w różnym wieku, których łączy jedno - miłość do kotów. Staramy się każdy jeden przejaw ludzkiej dobroci, przekuć w wielki ruch na rzecz tych, które same nie poproszą o pomoc. Każdego dnia dbamy o to miejsce - aby było tam czysto, przytulnie i żeby wszystkie nasze koty były zdrowe i dobrze zaopiekowane.

Od początku naszej działalności, przez nasze progi przewinęło się około trzech tysięcy podopiecznych. Nie wszystkie udało się uratować, lecz o każdego walczyliśmy, jak tylko mogliśmy, razem z naszymi zaprzyjaźnionymi weterynarzami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Kocia Wyspa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Ferenc
Aleksandra Ferenc
20 zł
Joanna Weis-Lewko
Joanna Weis-Lewko
50 zł
Julia Śpiewak
Julia Śpiewak
50 zł
Natalia Stępień
Natalia Stępień
50 zł
Małgorzata Skrzat
Małgorzata Skrzat
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.