Avatar użytkownika

KOCI DOM

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

KOCI DOM, czyli dom tymczasowy dla kociąt to miejsce stworzone przez Paulinę i Pawła, gdzie porzucone i zagubione kocięta otrzymują pomoc weterynaryjną, nieograniczoną ilość dobrego jedzenia, które wypełnia ich brzuszki oraz wiele zabawy i miłości - do czasu, aż znajdą nowy, stały dom.

Kocięta w pierwszych tygodniach swojego życia powinny bawić się radośnie z rodzeństwem, wychowywać się u boku karmiącej mamy i szukać nowych sposobów na rozrabianie - niestety nie wszystkie kocięta mają tak beztroskie dzieciństwo.

Do KOCIEGO DOMU trafiają między innymi kocięta chorujące na kalciwirozę, znalezione leżące gdzieś pomiędzy krzakami, kocięta, które ktoś wyrzucił w worku na śmieci lub chciał utopić, kocięta, których mama została potrącona przez samochód i wiele innych kocich nieszczęść, które potrzebują pomocy.

U nas otrzymują niezbędne leczenie weterynaryjne, nieograniczoną ilość dobrego jedzenia, które wypełnia ich głodne brzuszki oraz wiele zabawy i miłości. Wychowują się u boku 4 kocich rezydentów, które uczą ich kocich zachowań - na przykład szybkiego uciekania z ukradzionym kawałkiem mięsa. Aż w końcu, kiedy kocięta są zdrowe, zsocjalizowane i gotowe do podjęcia kolejnego kroku, rozpoczynamy poszukiwanie dla nich idealnego domu stałego, który podzieli ich pasję do dobrego jedzenia, zabawy od rana i miziania.

Od roku, kiedy działamy w ramach wolontariatu, w KOCIM DOMU pomoc otrzymało aż 18 kociąt! Zostały wyleczone, wykarmione i znalazły kochający dom.

Dzięki Twojemu wsparciu, kocięta, które nie mały dobrego startu w życiu, będą miały pełne brzuszki, zapas żwirku i otrzymają niezbędną pomoc weterynaryjną.

 

OBSERWUJ LOSY NASZYCH KOCICH PODOPIECZNYCH NA INSTAGRAMIE!

 

A może zakochasz się w którymś z kociąt i podarujesz mu najbardziej wartościowy prezent - stały dom wypełniony miłością?

Rodzeństwo: Pchełka, Kochaś i Czarnuszek
Pan Kolanko i Kropek - przyszywani bracia.
Poznali się w KOCIM DOMIE i od razu się w sobie zakochali.
Znaleźli wspólny dom.
Paulina i Paweł z Warchlaczkiem i Panem Krawacikiem