W Patronite od 24.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2200

Liczba Patronów: 3029

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
750 łącznie

Kultowy Sitodruk

100 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Przygotowanie grafiki, koszulek czy plakatów drukowanych w technice sitodruku wymaga nie tylko umiejętności ale także nakładu finansowego potrzebnego na zakup sita, farb czy substancji światłoczułej. Dzięki tej miesięcznej kwocie będziemy w stanie drukować materiały w dobrej jakości, zostawiając przy tym odcisk swojej pracy na każdej sztuce.

Utrzymanie magazynkult.pl

200 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Utrzymanie naszego portalu w internecie wymaga dużej ilości pracy i nakładu finansowego. Praca wkładana w jego tworzenie bierze początek w pasji do tworzenia platformy w takim charakterze, jednak nie jest w stanie ona opłacić hostingu strony internetowej. Przy założeniu 10-miesięcznym, taka kwota wsparcia pozwoli nam na utrzymanie Magazynu w formie internetowej.

Organizacja Przestrzeni Kolektywu

300 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Nasz Kolektyw składa się z różnych ludzi mających różne pasje, pochodzących z prawie każdej części Polski. Organizacja przestrzeni pracy kolektywu to jedno z najważniejszych zadań jakie stoi przy produkcji tak świetnej publikacji jaką jest Magazyn Kult. Ta miesięczna kwota pozwoli nam na organizację potrzebnej nam przestrzeni i narzędzi, a także programów potrzebnych do konceptualizowania a następnie tworzenia Magazynu.

Kampania Reklamowa Kultu

400 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Abyśmy byli w stanie dotrzeć do jak największej liczby odbiorców potrzebujemy środków na opłacenie kampanii reklamowej na Instagramie a także na produkcję materiałów reklamowych, które pojawią się na ulicach i zaprzyjaźnionych z nami instytucjach. Wsparcie miesięczne w takiej kwocie pozwoli nam na zebranie grona odbiorców, dla których poruszane przez nas tematy są niezwykle bliskie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Anna
Katarzyna Anna
Próg: 50 zł