Kompania Jonatana

W Patronite od 08.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2141

Liczba Patronów: 2693

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
750 łącznie
Kompania Jonatana to wspólnota, która od 2013 roku przyciąga młodych, chcących umocnić swoją relacje z Bogiem i ludźmi. Na naszych spotkaniach oraz wyjazdach rozwijamy równie mocno oba te aspekty.

O Autorze

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wrocławską wspólnotą, która od 9 lat przyciąga młodych, chcących umocnić swoją relację z Bogiem i ludźmi. Na naszych spotkaniach oraz wyjazdach rozwijamy równie mocno oba te aspekty. Poświęcamy czas na modlitwę, msze święte oraz rozmowy o Bogu, ale równocześnie bardzo skupiamy się na poznaniu siebie nawzajem przez zabawy, czy czas na zwykłe pogaduchy. Na obecną chwilę wspólnota liczy niemal 300 osób. 

 

W naszej wspólnocie funkcjonują diakonie:

- muzyczna (3 zespoły muzyczne)

- teatralna

- uwielbienia flagami

 

Na co zbieramy?

 

Najbliższy rok w Kompanii Jonatana zapowiada się bardzo imponująco 🤯 

 

Oprócz wyjazdów weekendowych, zimowych czy wakacyjnych planujemy wiele różnych aktywności dla poszczególnych grup wiekowych. Są to między innymi:

- kontynuacja warsztatów muzycznych dla grupy studenckiej, młodzieżowej i Juniorów 🎼

- prowadzenie warsztatu teatralnego (który już ma za sobą pierwsze kilka spotkań :) ) 🎭

- organizacja comiesięcznych koncertów uwielbienia 🎵

- kontynuacja cotygodniowych niedzielnych Mszy Rodzinych wraz z poczęstunkiem 🍰

- cotygodniowe spotkania dla Jonatanków i Dzieci z drobnym poczęstunkiem 🍪

- comiesięczna agapa dla grupy Juniorów i Młodzieży połączona z celebracją urodzin 🎉

- kontynuacja wyjazdów ewangelizacyjnych do i dla młodzieży w całej Polsce 🚗

 

Wszystkie te inicjatywy wymagają znacznych nakładów finansowych, które ciężko nam samym udźwignąć, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o finansowe wsparcie naszej działalności :)

Więcej informacji o podejmowanych przez nas działaniach znajdziesz na naszym Facebooku 😁


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika