Damian Konstanty

W Patronite od 02.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1165

Liczba Patronów: 2063

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
310 miesięcznie
3 085 łącznie
Czołowy zawodnik kolarstwa górskiego w Polsce specjalizujący się w dyscyplinach Downhill, Enduro oraz Pumptrack.

O Autorze

Witam Was wszystkich serdecznie :)
 
Nazywam się Damian Konstanty a znajomi mówią na mnie Konker.
Mam 24 lata i mieszkam w okolicach Nowego Sącza. Kolarstwo jest częścią mojego życia i wszystko wokół niego jest podporządkowane tak bym mógł w jak najlepszy sposób mógł realizować wyznaczony cel.
Na przestrzeni lat od małego chłopaka podpatrującego starszych kolegów jeżdżących na BMX-ach doszedłem do pozycji czołowego zawodnika MTB w Polsce reprezentującego nasz kraj na arenie międzynarodowej. Na swoim koncie mam między innymi tytuły V-ce Mistrza Polski w Downhillu Enduro oraz Pumptracku Dwukrotnie wygrałem klasyfikację generalna Pucharu Polski w Downhillu.
Moja wielka ambicja, pracowitość i chęć bycia najlepszym skłoniły mnie do założenia profilu na Patronite. Chcę sięgnąć wyżyn swoich możliwości i zobaczyć jak daleko uda mi się zajść.
Wierzę że chłopak z niewielkiej miejscowości może dojść do poziomu zawodnika factory teamu liczącego się na arenie międzynarodowej.
 
RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO !
 
 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arek Szczecina
Arek Szczecina
Próg: 250 zł
Jarek Kmieć
Jarek Kmieć
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Wojciech  Ranosz
Wojciech Ranosz
Próg: 5 zł
Artur Szczurek
Artur Szczurek
Próg: 10 zł
Łukasz Jargut
Łukasz Jargut
Próg: 50 zł