Konkretny Kanał

W Patronite od 25.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1281

Liczba Patronów: 1279

Zostań Patronem
5 patronów
130 miesięcznie
300 łącznie
KK Konkretny Kanał do działania na rzecz Polski poprzez dokumentowanie wydarzeń wolnościowych, strajków, protestów, marszy, rozpraw sądowych, interwencji i wywiadów z konkretnymi rozmówcami.

O Autorze

     Konkretny Kanał - to dziennikarstwo przede wszystkim na rzecz wyzwolenia POLSKI I POLAKÓW. 

KK działa wspólnie ze wszystkimi, którzy działają na rzecz sprawiedliwości.                                            

  Jesteśmy otwarci na współpracę z ludźmi odważnymi, i bardzo chętnie z artystami którzy chcą mówić prawdę.

Pozdrawiam                                                                                                                                                           Anna Luiza


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika