Konopianka Konopki

W Patronite od 02.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 728

Liczba Patronów: 1363

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
660 miesięcznie
8 875 łącznie
Towarzystwo Sportowe "Konopianka" powstało w 1963 roku. Zajmuje się rozwojem dzieci i młodzieży na terenie powiatu mławskiego oraz Gminy Stupsk. Piłka nożna jest naszą pasją i miłość do niej chcemy zaszczepić w młodym pokoleniu.

O Autorze

Towarzystwo Sportowe "Konopianka" powstało w 1963 roku. Zajmuje się rozwojem dzieci i młodzieży na terenie powiatu mławskiego oraz Gminy Stupsk. Piłka nożna jest naszą pasją i miłość do niej chcemy zaszczepić w młodym pokoleniu. Po tegorocznych zmianach w zarządzie Klub ukierunkowany jest głównie na rozwój dzieci i młodzieży. W skład zarządu wchodzą ludzie z pasją, którzy całe życie byli związani z piłką i swoim doświadczeniem pragną rozwinąć futbol w lokalnym społeczeństwie.

 

Czym jest Konopianka?

 • Klubem z 60-letnią tradycją,
 • Wielką, lokalną rodziną,
 • Jest zbudowana z 4 grup młodzieżowych i grupy seniorskiej,
 • Instytucją zrzeszającą ponad 100 osób,
 • Drużyną z miejscowości liczącej w okolicach 900 mieszkańców, rywalizującą ze znacznie większymi oraz bogatszymi od siebie klubami miastowymi,
 • Klubem, który w ostatnich latach zaliczył dwa awanse z grupą seniorską,
 • Klubem, który myśli i marzy o kolejnych awansach,
 • Klubem, który działa społecznie.

Głównym sponsorem Konopianki jest Gmina Stupsk. Środki pieniężne wpływające z gminy są wykorzystywane w 100%. Od około trzech sezonów zwiększyliśmy liczbę grup młodzieżowych, co spowodowało deficyt w kasie Klubu.

Postawiliśmy sobie ambitny cel - Chcemy wyciągnąć sprzed ekranów telefonów i komputerów dzieci i młodzież , pokazać jak ważny jest sport w procesie kształtowania charakteru i zdrowego trybu życia .

Szukamy wsparcia na każdej płaszczyźnie żeby budować nowe grupy młodzieżowe, zatrudniać wykwalifikowanych trenerów, zaopatrywać dzieci i młodzież w niezbędny sprzęt.

Dzięki wsparciu możemy pokazać, że mimo mniejszego kapitału społecznego i finansowego jesteśmy w stanie rywalizować jak równy z równym z klubami z większych ośrodków. Dzieci żyjące na obszarach wiejskich mogą rozwijać się na podobnym poziomie jak w mieście.

Liczymy na waszą pomoc, Konopianka AUUU!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Hubert Szczepański
Hubert Szczepański
Próg: 10 zł
Piotr Świderski
Piotr Świderski
Próg: 25 zł
Piotr Nosarzewski
Piotr Nosarzewski
Próg: 25 zł
Michal Nosarzewski
Michal Nosarzewski
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 500 zł