Avatar użytkownika

Konopianka Konopki

6
patronów
135 
miesięcznie
14 270 
łącznie
6
patronów
135 zł 14 270 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Na początek symboliczna "dyszka". Na dobrą sprawę na przestrzeni miesiąca Twoja kieszeń tego nie odczuje, a dla nas to duża pomoc . Zrobisz pierwszy krok ,żeby nas wesprzeć , za co serdecznie dziękujemy . W zamian za Twoją hojność zaprosimy Cię na coroczną , wiosenną imprezę na naszym stadionie .
25 zł miesięcznie
25 zł to już niemała kwota, ale znacznie zasili nasz budżet. W geście swojej wielkiej wdzięczności raz w roku (pierwszy raz po 3 miesiącu wsparcia) będziemy mieli dla Ciebie w prezencie limitowany kubek kibica i zaproszenie na coroczną imprezę na naszym stadionie . Serdecznie dziękujemy .
50 zł miesięcznie
Wsparcie nas Kazimierzem III Wielkim to już nie lada wyczyn. Kwota ta znacznie ułatwi funkcjonowanie Klubu. W ramach podziękowania w Twoje ręce podarujemy limitowany szalik raz w roku ( pierwszy raz po 3 miesiącu wsparcia) oraz zaprosimy Cię na coroczną imprezę na naszym stadionie .
Serdecznie dziękujemy.
100 zł miesięcznie
Zarzucenie Władysławem II Jagiełło to wielki gest z Twojej strony, a dla nas to potężne wsparcie. Wyobraź sobie, że za tę kwotę dziecko może trenować za darmo miesiąc, bądź przywdziać nowy strój. Dziecko może kopać nową piłkę. Po wsparciu nas tą kwotą raz w roku ( pierwszy raz po 3 miesiącach wsparcia) przekażemy ci limitowaną koszulkę kibica i zaprosimy na mecz sponsorów. Serdecznie dziękujemy.
500 zł miesięcznie
Wsparcie, za które podziękowanie ciężko wyrazić internetowo. Ogromny zastrzyk dla tak niewielkiego klubu jak my. Za wsparcie taką kwotą, możemy zaproponować miejsce na spotkaniach zarządu, a dzięki temu bezpośredni wgląd w wizję budowania klubu. Dodatkowo pełny zestaw kibica :) i udział w corocznym meczu sponsorów .Serdecznie dziękujemy .

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Konopianka Konopki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Towarzystwo Sportowe "Konopianka" powstało w 1963 roku. Zajmuje się rozwojem dzieci i młodzieży na terenie powiatu mławskiego oraz Gminy Stupsk. Piłka nożna jest naszą pasją i miłość do niej chcemy zaszczepić w młodym pokoleniu.

Towarzystwo Sportowe "Konopianka" powstało w 1963 roku. Zajmuje się rozwojem dzieci i młodzieży na terenie powiatu mławskiego oraz Gminy Stupsk. Piłka nożna jest naszą pasją i miłość do niej chcemy zaszczepić w młodym pokoleniu. Po tegorocznych zmianach w zarządzie Klub ukierunkowany jest głównie na rozwój dzieci i młodzieży. W skład zarządu wchodzą ludzie z pasją, którzy całe życie byli związani z piłką i swoim doświadczeniem pragną rozwinąć futbol w lokalnym społeczeństwie.

 

Czym jest Konopianka?

  • Klubem z 60-letnią tradycją,
  • Wielką, lokalną rodziną,
  • Jest zbudowana z 4 grup młodzieżowych i grupy seniorskiej,
  • Instytucją zrzeszającą ponad 100 osób,
  • Drużyną z miejscowości liczącej w okolicach 900 mieszkańców, rywalizującą ze znacznie większymi oraz bogatszymi od siebie klubami miastowymi,
  • Klubem, który w ostatnich latach zaliczył dwa awanse z grupą seniorską,
  • Klubem, który myśli i marzy o kolejnych awansach,
  • Klubem, który działa społecznie.

Głównym sponsorem Konopianki jest Gmina Stupsk. Środki pieniężne wpływające z gminy są wykorzystywane w 100%. Od około trzech sezonów zwiększyliśmy liczbę grup młodzieżowych, co spowodowało deficyt w kasie Klubu.

Postawiliśmy sobie ambitny cel - Chcemy wyciągnąć sprzed ekranów telefonów i komputerów dzieci i młodzież , pokazać jak ważny jest sport w procesie kształtowania charakteru i zdrowego trybu życia .

Szukamy wsparcia na każdej płaszczyźnie żeby budować nowe grupy młodzieżowe, zatrudniać wykwalifikowanych trenerów, zaopatrywać dzieci i młodzież w niezbędny sprzęt.

Dzięki wsparciu możemy pokazać, że mimo mniejszego kapitału społecznego i finansowego jesteśmy w stanie rywalizować jak równy z równym z klubami z większych ośrodków. Dzieci żyjące na obszarach wiejskich mogą rozwijać się na podobnym poziomie jak w mieście.

Liczymy na waszą pomoc, Konopianka AUUU!

Cele Autora

Integracja pozaszkolna poprzez sport
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 865 zł brakuje
13%
Potrzebujemy środków finansowych umożliwiających zakup niezbędnego sprzętu treningowego dla grup młodzieżowych. Chcemy zaszczepić w dzieciach ducha sportu, rywalizacji a przede wszystkim wyciągnąć ich sprzed ekranów telefonów i komputerów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Konopianka Konopki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Szymon Pękalski
Szymon Pękalski
25 zł
Anonimowy patron
25 zł
Kamil Nosarzewski
Kamil Nosarzewski
25 zł
Hubert Szczepański
Hubert Szczepański
10 zł
Michal Nosarzewski
Michal Nosarzewski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.