Avatar użytkownika

Kooperatywa Światła

1
patron
30 
miesięcznie
180 
łącznie
1
patron
30 zł 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

30 zł miesięcznie
Cudownie, dołączasz właśnie do kreacji Nowego Świata.
Nasza intencja wdzięczności płynie do Twojego Serca.

Jeśli zechcesz przez 6 miesięcy wspierać nasze działania prześlemy Ci torbę z naszym logo w podziękowaniu.
60 zł miesięcznie
Twoje 60 zł, które właśnie inwestujesz bardzo nas cieszy.
Z wdzięcznością je przyjmujemy.

Jeśli masz ochotę powtórzyć ten gest przez 6 miesięcy obdarujemy Cię bawełnianą czapką z naszym logo lub innym przedmiotem z naszego wysokowibrującego sklepiku.
90 zł miesięcznie
To już bardzo pokaźna suma, którą nas obdarowujesz.
Bardzo dziękujemy.

W zamian za sześciomiesięczne wsparcie tą kwotą, proponujemy 50% zniżki przy zakupie biletu na Restiwal Nowej Ziemi 2024 oraz ceramiczny kubek z naszym logo.
600 zł miesięcznie
To spora inwestycja, dzięki niej stajesz się Współkreatorem Nowego Świata.

Za ten ogromny dar serca pragniemy obdarować Cię zaproszeniem na Restiwal Nowej Ziemi 2024.
Poznasz nasze działania osobiście a my będziemy zaszczyceni Twoją obecnością na tym wysokowibrującym wydarzeniu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kooperatywa Światła w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Sekret przemiany jest prosty: skup całą swoją energię nie na walce z tym co stare,
lecz na TWORZENIU NOWEGO!" (Sokrates) Dlatego właśnie z niczym nie walczymy, nikogo nie oceniamy i niczego nie zmieniamy. Po prostu tworzymy nowy, piękny świat, pełen miłości, wolności i braterstwa.

Kooperatywa Światła to nasza Nowa Ziemia

Tę przestrzeń, pełną braterstwa i solidarności, tworzymy tu i teraz dla wszystkich, którzy pragną podążać Drogą Serca.

Znajdziesz w niej nowe, cudowne pomysły na życie, rozwój, kreatywne spędzanie czasu.  Ta kraina, którą tworzymy, jest wypełniona miłością i wolnością. Jesteśmy zaczynem nowego życia, tu, na tej pięknej planecie - Raju.

Budujemy Nową Ziemię realizując w materii piękne projekty, oparte na 12 wibracjach, jakimi są: wolność, miłość, braterstwo, prawda, piękno, zbiorowa solidarność, szlachetność, dobroć, równość, akceptacja, jedność i współpraca. 

 

Oto strefy naszych działań:

 

- E D U K A C J A -

Nowa edukacja to ujrzenie człowieka, jako stwórcy wszystkiego co go otacza. 

Nauczanie dzieci w duchu miłości i akceptacji, wzmacnianie ich naturalnej kreacji, ukierunkowywanie na wrodzone zdolności i umiejętności to edukacja zupełnie odmieniona i dla umysłu „niby nierealna”. Jednak, mamy świadomość, że Serce wie i czuje, że takie podejście jest właściwe, piękne i szlachetne.

Tworzone w ramach strefy edukacji projekty związane z nauczaniem mają nazwę Rozkwitalnie. Słowo to ma zobrazować jak należy towarzyszyć dzieciom na ścieżce edukacji, by mogły osiągnąć pełnię swojego potencjału

♥ 

 

 

 

W ramach strefy Edukacji ważny projekt stanowi Edukacja dorosłych, ponieważ to od nich zależy w jakim środowisku będą wzrastać nasze dzieci oraz jaka będzie przyszłość Nowej Ziemi.

Kolejny projekt tej strefy to "Rozkwitalnia na wakacjach". Są to letnie kolonie rodzinne (dla dzieci wraz z rodzicami) organizowane w malowniczej miejscowości Moryń.

 

- D O B R O S T A N   D U C H A   I   C I A Ł A -

Projekty związane z tą strefą są ukierunkowane na działania dążące do zharmonizowania ducha i ciała, co bezpośrednio przekłada się na zdrowie mentalne i fizyczne. 

Dobrostan jest naturalnym stanem każdego człowieka tu na Ziemi. To poczucie wewnętrznego szczęścia i doświadczanie pełnego Życia w sobie. Każdy pragnie doświadczać istnienia w radości, akceptacji, spełnieniu i obfitości.

W Strefie Dobrostanu Ducha i Ciała dzielimy się naszym wewnętrznym bogactwem oraz wzajemnie inspirujemy. Każdy z nas ma swoją historię, doświadczenia, umiejętności, wiedzę i wynikającą z tego pewność, że jedyną mocą we wszechświecie jest Bóg, Światło i MIŁOŚĆ w przepływie, w materii. To Życie rodzące się z pączka do w pełni rozwiniętego, pięknego kwiatu. To jedyna MOC wnosząca dobrostan do Serca, dająca wreszcie wytchnienie i ulgę, że wszystko jest dobrze i już będzie na wieki.

Poddanie się tej MOCY w sobie, daje możliwość rozpoznania Samego SIEBIE i przypomnienia sobie Kim Jestem, po co tutaj przyszedłem? Daje możliwość przypomnienia sobie Prawdy, że jestem Miłością i zawsze byłem tylko Miłością. Daje możliwość doświadczenia stanu swojej Boskiej unikalności, że w ciele jest zapisane zdrowie, obfitość, a w Duchu - wieczność. To mamy zagwarantowane.

Strefa Dobrostanu Ducha i Ciała pozostaje w  przepływie Miłości, w otwarciu na wszelkie możliwości, by doświadczać pięknej podróży tu na Ziemi i by Zakochać się  w Życiu.

Życie w błogostanie i pełni to nowe spojrzenie na nasze zdrowie. Jeśli tylko zmienimy paradygmaty i przekonania - stan zdrowia okaże się naszym naturalnym stanem. Zmieniamy programy, które zostały wgrane w naszą podświadomość. Rozdajemy piękne uczucia, pokazując na własnym przykładzie, że można żyć inaczej, bez walki, rywalizacji, lęku, żyjąc w przepływie ze świadomością, kim jesteśmy.

 

-  A R T Y Ś C I  W  D U C H U  I  M A T E R I I -

Wyrażamy artystycznie przekaz Miłości. Działając w grupie artystów uruchamiamy wzajemnie swoje ukryte dotąd potencjały. Każdy ma możliwość tworzenia z poziomu serca, nie podlegając osądom. W bezpiecznym gronie poznaje siebie i swoje nieograniczone możliwości kreacji.

Projekty Artystów to twórczość muzyczna, pisarska, plastyczna, rękodzielnicza, filmowa i radiowa.

Nasze bieżące projekty to “Restiwal Nowej Ziemi”, który odbędzie się w dniach                            26-28 lipca 2024.

https://www.restiwal-12-wibracji.com/

 

Nie walczymy z tzw. systemem. Tworzymy po prostu nowe życie z miłością i akceptacją. Naszym mottem jest zmiana. Ale zaczyna się ona wewnątrz nas, w każdym indywidualnie i emanuje na zewnątrz w jedności ze Źródłem, naszym domem, którym również jesteśmy.

Utrzymujemy się z darów serca, a wszystkie działające w stowarzyszeniu Istoty pracują jako wolontariusze.  

Jesteśmy stowarzyszeniem, które swoich członków nie obliguje do obowiązkowych składek ani deklaracji członkowskich.

Działalność gospodarcza nie przynosi jeszcze wystarczających przychodów, więc projekty realizowane przez nas  potrzebują wsparcia finansowego. 

Jeśli  rezonujesz z naszą Ideą, jeśli czujesz jak pięknie można żyć w przepływie 12 wibracji, zmieniając system od środka, zaczynając od siebie, nikogo nie zmieniając, niczego nie oczekując… po prostu kochając i będąc na tym świecie, ale jak nie z tego świata, możesz nas wesprzeć i zostać naszym patronem z MIŁOŚCIĄ.

 

 z SERCA do SERCA 

Społeczność Nowej Ziemi, Kooperatywa Światła

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kooperatywa Światła już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Kooperatywa Światła
Kooperatywa Światła
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.