Avatar użytkownika

Żaneta Laps

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki Tobie powstaną kreatywne treści edukacyjne, a Ty jesteś częścią tego przedsięwzięcia! Twoje imię i nazwisko pojawi się na stronie www.KorepetycjeJezykPolski.pl w zakładce "Patroni"! Dziękuję za Twoje wsparcie!
40 zł miesięcznie
Twoje imię i nazwisko pojawi się na stronie www.KorepetycjeJezykPolski.pl w zakładce "Patroni", a także na każdym stworzonym przeze mnie filmie pojawi się plansza z podziękowaniem dla Ciebie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Wszystko to, co w niższych progach, a także Twoje imię i nazwisko wraz z linkiem do Twojego profilu w social mediach lub strony www pojawi się w sekcji "Patroni honorowi edukacji" na mojej stronie www!
320 zł miesięcznie
Wszystko to, co w niższych progach. A także... Rozmowa? Konsultacje? Dziękuję za Twoje wsparcie!
400 zł miesięcznie
Stworzę dla Ciebie mapę myśli z dowolnej książki lub nagram edukacyjny film według Twojego pomysłu/ zapotrzebowania. Wszystko to, co w poniższych progach, oczywiście też dla Ciebie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Żaneta Laps w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jak pomóc uczniom w języku polskim? Tworzę bezpłatne i innowacyjne materiały edukacyjne: filmy, piosenki, mapy myśli. Dzielę się całym moim entuzjazmem, energią, 15-letnim doświadczeniem, wiedzą i sercem w Internecie

Kim jestem?

Uczę odkąd tylko pamiętam, to moja pasja

Kocham ludzi, literaturę i naukę. Stale podnoszę swoje kompetencje, ukończyłam Uniwersytet z ocenami celującymi na dyplomach, każdego dnia próbuję tworzyć nowe, kreatywne i nieszablonowe sposoby dotarcia do uczniów. Największym sukcesem są osiągnięcia moich wychowanków. Kiedy widzę, jak człowiek pokonuje własne ograniczenia i wznosi się na wyżyny swoich możliwości, czuję ogromny sens i spełnienieUwielbiam pomagać ludziom, motywując ich i inspirując. Przez lata pomogłam setkom uczniów wygrać z maturą i egzaminami :)


Co robię?

Rozumiem ogrom różnic indywidualnych (również jako psycholog) i konieczność stosowania różnych rozwiązań w edukacji. Przekłady intersemiotyczne, filmy, gry, prace twórcze – to były moje metody pracy w szkole. Kiedy sytuacja życiowa zmusiła mnie to pozostania w domu, moją energię postanowiłam przelać na multimedialne formy. Stworzyłam bezpłatny portal o nazwie „Korepetycje Język Polski”.  

Moje materiały polecano na stronach rządowych podczas edukacji on-line, a niektóre filmy mają setki tysięcy wyświetleń, ponieważ nauczyciele wykorzystują je do swojej pracy w szkole.

Co chcę osiągnąć?

Chcę dotrzeć do tysięcy uczniów, pomóc im wznieść się ponad ograniczenia, propagując ciekawe sposoby na zapamiętywanie i uczenie się. Chcę, aby uczniowie odkryli piękno literatury, aby zafascynowali się językiem polskim, aby nauczyli się uczyć.

Jeśli chciałbyś mi pomóc, zostając moim Patronem, RAZEM stworzymy miejsce nowoczesnej edukacji! Miejsce pełne szacunku, kreatywności i uśmiechu, pasji i ciekawości, podążające za współczesnymi trendami i technologiami.

Treści

Jak nauczyć się przypadków? Piosenką :) Wpada w ucho, można słuchać jej wielokrotnie i śpiewać.

Wiem od nauczycieli, że dzieci nucą moją piosenkę na lekcjach i kartkówkach, a zapamiętanie tego zagadnienia gramatycznego nie sprawia już trudności :) Utwory wykonuje moja córka, Weronika :)

 
Mapy myśli
Czy można na jednej kartce a4 zmieścić całą lekturę? Albo całą epokę? Można! Mapy myśli są jednym z najlepszych sposobów notowania i syntezy materiału.
 
Wiersze
Wiersze pomagają w zapamiętaniu na przykład zasad ortograficznych.

 

TikTok

Konkursy na TikToku: "Jaka to lektura?", "Pytania z epok" - uaktywniają młodzież i motywują do rywalizacji, są przy tym dobrym sposobem na powtórkę materiału :)

 

Więcej moich materiałów znajduje się na kanale YouTube, na TikToku i na stronie www.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Żaneta Laps już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.