Avatar użytkownika

Kot na Etacie

3
patronów
15 
miesięcznie
4 685 
łącznie
3
patronów
15 zł 4 685 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Staż

Pamiętacie te zarazem piękne i przeklęte czasy jakimi był staż? Człowiek jeszcze nie do końca wiedział na czym ta robota będzie polegać i łudził się, że będzie cudnie.. Ja łudzić się nie muszę, bo wiem, że mogę na Was polegać. Ślicznie dziękuję za piątaka, wspierający z tego progu pojawią się raz w miesiącu na strories (podaj nick z ig, ksywkę lub imię, która będzie wyświetlona) z podziękowaniami dla Patronów :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kot na Etacie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kot, który pomaga przetrwać każdy kolejny dzień w pracy :)

Kot na Etacie, to profil stworzony z myślą o tym, by każdy dzień w pracy mijał Wam znacznie szybciej. Znajdziecie tu masę memów, ale też codziennych instastories, których głównym celem jest wywołanie uśmiechu na waszych twarzach gdzieś tam na krótkiej przerwie w pracy, czy gdy ukradkiem możecie zerknąć na telefon, bo akurat szef nie patrzy :)

Jak już pewnie wiecie, wiele lat temu stworzyłem również Kota Studenta, który "wychował" już kilka pokoleń studentów i pewnie wielu z Was należy właśnie do tego grona. Bardzo cieszy mnie fakt, że jesteście nadal ze mną, choć w trochę innym, nazwijmy to umownie "bardziej dorosłym" wydaniu :)

Tym razem nasza wspólna podróż potrwa trochę dłużej niż ta na studniach, dlatego chciałbym regularnie rozwijać ten profil z Wami i dla Was, zatem jeśli znajdą się tu osoby, którym stories i memy Kota na Etacie codziennie umilają czas spędzany w pracy i chciałyby wspierać jego rozwój, to z góry serdecznie dziękuję i kłaniam się bardzo nisko :)

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kot na Etacie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Żemła
Aleksandra Żemła
5 zł
Malwina
Malwina
5 zł
Katarzyna Worobiej
Katarzyna Worobiej
5 zł
Klaudia P
Klaudia P
5 zł
Bernadeta Lewczuk
Bernadeta Lewczuk
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.