Kot na Etacie

W Patronite od 13.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1029

Liczba Patronów: 765

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
385 miesięcznie
3 620 łącznie
Kot, który pomaga przetrwać każdy kolejny dzień w pracy :)

O Autorze

Kot na Etacie, to profil stworzony z myślą o tym, by każdy dzień w pracy mijał Wam znacznie szybciej. Znajdziecie tu masę memów, ale też codziennych instastories, których głównym celem jest wywołanie uśmiechu na waszych twarzach gdzieś tam na krótkiej przerwie w pracy, czy gdy ukradkiem możecie zerknąć na telefon, bo akurat szef nie patrzy :)

Jak już pewnie wiecie, wiele lat temu stworzyłem również Kota Studenta, który "wychował" już kilka pokoleń studentów i pewnie wielu z Was należy właśnie do tego grona. Bardzo cieszy mnie fakt, że jesteście nadal ze mną, choć w trochę innym, nazwijmy to umownie "bardziej dorosłym" wydaniu :)

Tym razem nasza wspólna podróż potrwa trochę dłużej niż ta na studniach, dlatego chciałbym regularnie rozwijać ten profil z Wami i dla Was, zatem jeśli znajdą się tu osoby, którym stories i memy Kota na Etacie codziennie umilają czas spędzany w pracy i chciałyby wspierać jego rozwój, to z góry serdecznie dziękuję i kłaniam się bardzo nisko :)

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bernadeta Lewczuk
Bernadeta Lewczuk
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Natalia Predel
Natalia Predel
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Dominika Warczak
Dominika Warczak
Próg: 25 zł
Aleksandra Żemła
Aleksandra Żemła
Próg: 25 zł