Avatar użytkownika

KRAJM STORY

45
patronów
670 
miesięcznie
13 210 
łącznie
45
patronów
670 zł 13 210 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Cześć! Niezwykle dziękujemy za wsparcie. Wsparcie tą kwotą to dla nas znak, że doceniasz naszą pracę i chętnie dorzucisz się do wynagrodzenia aktorów oraz opłaty za studio, abyśmy mogli tworzyć kolejne odcinki! Dzięki
20 zł miesięcznie
Dzięki za dorzucenie się do projektu. Wspomagasz nas w opłacaniu wynagrodzeń aktorów i studia i w zamian za to zapraszamy Cię do naszej zamkniętej grupy na Facebooku, w której tworzymy społeczność KRAJM STORY. Do zobaczenia!
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie! Wspomagasz nas w opłacaniu wynagrodzeń aktorów i studia i w zamian za to zapraszamy Cię do naszej zamkniętej grupy na Facebooku, w której tworzymy społeczność KRAJM STORY. Do zobaczenia!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Wow, dziękujemy! To dla nas duże wsparcie, którego potrzebujemy, aby wynagrodzić pracę naszym wspaniałym aktorom. Ale zaraz, zaraz! Za to wspaniałe wsparcie i Ty możesz zostać jednym z głosów naszego podcastu. Zostań naszym patronem, a my znajdziemy dla Ciebie rolę i zaprosimy Cię na nagrania :)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
Tak jak my pasjonujesz się polskimi sprawami kryminalnymi? Stwórzmy coś razem! Jeśli masz pomysł na kolejny odcinek i marzy Ci się, abyśmy przedstawili go w KRAJM STORY to zostań naszym patronem, a my odezwiemy się do Ciebie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KRAJM STORY w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Krajm Story to nowy wymiar podcastów kryminalnych. Tworzymy świat, który uruchomia wyobraźnię słuchaczy i działa jak wehikuł czasu. Podcasty Krajm Story przenoszą słuchaczy do świata policyjnych śledztw sprzed kilku dekad i pozwalają usłyszeć, jak to było naprawdę.

W Krajm Story wierzymy, że dobry podcast to coś więcej niż głos. To również dźwięk, muzyka, atmosfera i przede wszystkim - wyobraźnia słuchacza. Sięgamy po fascynujące, tylko prawdziwe kryminalne historie i opowiadamy je tak, jak sami chcielibyśmy je usłyszeć.  

​Współpracujemy z najlepszymi polskimi aktorami dubbingowymi, genialnymi dźwiękowcami i wspaniałymi scenarzystami. Nad każdym odcinkiem pracujemy kilkaset godzin dopieszczając każdy szmer, kłócąc się o prawidłowy dźwięk odsuwanego krzesła i sprawdzając, jak długość trawy wpływa na odgłos kroków. Wszystko po to, aby nasze podcasty w pełni przenosiły słuchaczy w swoje historie. To słychać, prawda? 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj KRAJM STORY w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

KRAJM STORY co dwa tygodnie!
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 330 zł brakuje
16%
KRAJM STORY co dwa tygodnie! Za 4K miesięcznie stworzymy na pewno (bo może więcej) co najmniej dwa kryminalne podcasty teatralne. Będziemy mogli zapłacić 12 aktorom (tylu średnio potrzeba na dwa odcinki) i wynająć studio na 6 godzin (tyle średnio potrzeba na dwa odcinki)
KRAJM STORY co tydzień!
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 330 zł brakuje
8%
KRAJM STORY co tydzień! Za 8K miesięcznie stworzymy na pewno (bo może więcej) co najmniej cztery kryminalne podcasty teatralne. Będziemy mogli zapłacić 24 aktorom i wynająć studio na 12 godzin.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KRAJM STORY już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Beata Ostoja-Lniska
Beata Ostoja-Lniska
10 zł
Dariusz Chwirot
Dariusz Chwirot
20 zł
Andrzej Kadyszewski
Andrzej Kadyszewski
10 zł
Konrad Kusinski
Konrad Kusinski
50 zł
Maciej Dziatlik
Maciej Dziatlik
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.