Kraków Street Band

W Patronite od 09.11.2020

Zostań Patronem Kraków Street Band i pomóż nam tworzyć nową muzykę!

O Autorze

Cześć!

Nazywamy się Kraków Street Band. Pomimo, że pandemia  pokrzyżowała  większość  naszych planów koncertowych, postanowiliśmy się nie poddawać i wykorzystać ten czas, by przyspieszyć pracę nad płytą z nowymi, polskojęzycznymi piosenkami.

W tym niełatwym dla muzyki czasie,  jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebna jest nam Wasza pomoc, dzięki której będziemy mogli dalej tworzyć.  

Fundusze zgromadzone przez Patronite’a pozwolą nam sfinansować regularne próby oraz nagrania studyjne. Nowe piosenki będą na bieżąco publikowane w sieci, a gdy pojawi się ich wystarczająca ilość, wydamy je na CD oraz winylu. Dołożymy wszelkich starań, aby nowy album ujrzał światło dzienne wiosną 2021r.

Wszystkich naszych Patronów pragniemy zaprosić do zamkniętej facebookowej grupy dyskusyjnej, w której będziemy relacjonować Wam postępy naszej pracy oraz przedpremierowo dzielić się jej efektami. 

Dołączcie do Kraków Street Band, odwdzięczymy się!

Bądźmy razem jak butla z gazem! (A. Partyka, 2020)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)