Avatar użytkownika

Królowa Różańca Świętego

20
patronów
555 
miesięcznie
16 420 
łącznie
20
patronów
555 zł 16 420 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać!

Twoje imię (lub nick) pojawi się na planszy kończącej nasze filmy na YouTube, a w ramach podziękowania wyślemy Ci najnowszy numer naszego czasopisma „Królowa Różańca Świętego” w PDF-ie.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać!

W ramach podziękowania otrzymasz dostęp do zrealizowanych przez nas filmów pełnometrażowych:
„Tajemnica nowenny pompejańskiej” oraz „Broń nas w walce. Filmowa podróż za Michałem Archaniołem”.
Otrzymasz także wszystkie nagrody z poprzedniego progu.
25 zł miesięcznie
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać!

W ramach podziękowania otrzymasz stały kod rabatowy 25% zniżki w Wydawnictwie Rosemaria na książki i publikacje związane z tematyką nowenny pompejańskiej, które wydaliśmy we współpracy z Wydawnictwem!
Obowiązują także wszystkie nagrody z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
48 dostępnych miejsc
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać – to już naprawdę niemała suma!

W ramach podziękowania otrzymujesz od nas roczną prenumeratę naszego czasopisma „Królowa Różańca Świętego” – co dwa miesiące nowa „Królowa” znajdzie się w Twojej skrzynce!
Obowiązują też wszystkie nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
18 dostępnych miejsc
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać – to już naprawdę niemała suma!

W ramach podziękowania prześlemy Ci książkę „Miłosierdzie, które zmienia historię”, wydaną przez Wydawnictwo Rosemaria biografię autora nowenny pompejańskiej, bł. Bartolo Longo, z osobistą dedykacją specjalnie dla Ciebie.
Obowiązują też wszystkie nagrody z poprzednich progów.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
5 dostępnych miejsc
Dziękujemy, że chcesz nas wspierać – to już naprawdę niemała suma!

W ramach podziękowania prześlemy Ci pakiet książkowy: „Miłosierdzie, które zmienia historię”, wydaną przez Wydawnictwo Rosemaria biografię autora nowenny pompejańskiej, bł. Bartolo Longo, oraz napisaną przez samego Błogosławionego „Historię Sanktuarium w Pompejach”, z osobistą dedykacją specjalnie dla Ciebie.
Obowiązują też wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Królowa Różańca Świętego w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Królowej Różańca Świętego zajmuje się rozpowszechnianiem nowenny pompejańskiej w Polsce już od ponad 10 lat! I Ty poznaj tę wyjątkową modlitwę, którą często nazywa się „nowenną nie do odparcia”!

Nasza Fundacja stawia sobie za podstawowy cel propagowanie różańca, głównie poprzez czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. Ten cel realizujemy od początku 2012 roku, wydając kolejne numery tego dwumiesięcznika. Czasopismo rozwija się i dociera do coraz większej rzeszy odbiorców. Poznaj „Królową Różańca”!

Jako jedyna instytucja w Polsce współpracujemy bezpośrednio z Sanktuarium w Pompejach, założonym w XIX wieku przez bł. Bartolo Longo, naszego Patrona, który wśród rzymskich ruin rozpoczął propagowanie modlitwy różańcowej wśród ubogich mieszkańców Włoch. Jego misja w końcu rozszerzyła się na cały świat!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bł. Bartolo Longo – posłuchaj fragmentu jego książki, „Historii Sanktuarium w Pompejach”:

Za naszym pośrednictwem możesz złożyć intencję na mszę zbiorową w Sanktuarium w Pompejach – jeśli chcesz powierzyć jakiś problem Matce Bożej Pompejańskiej lub podziękować za otrzymane łaski, zobacz tutaj!

Na naszą działalność składa się też szereg innych inicjatyw, między innymi:

 • do każdego chętnego wysyłamy darmowy pakiet obrazków z nowenną pompejańską do rozdania znajomym, rodzinie, w parafii czy do zostawienia w kościele. Jeśli chcesz go otrzymać, zapisz się tutaj
 • na naszej stronie internetowej https://pompejanska.rosemaria.pl codziennie publikujemy nowe świadectwa działania nowenny pompejańskiej. Bo przecież verba docent, exempla trahunt – słowa uczą, ale przykłady pociągają! Jeśli chcesz opowiedzieć o otrzymanych łaskach i swoich doświadczeniach podczas odmawiania nowenny pompejańskiej, zobacz tutaj
 • dzięki wsparciu naszych Darczyńców zrealizowaliśmy dwa filmy pełnometrażowe„Tajemnicę nowenny pompejańskiej”„Broń nas w walce” o św. Michale Archaniele – oba zostały nagrodzone na festiwalu filmowym w Niepokalanowie

 • na stronie internetowej https://prosimy.pl każdy może zostawić intencję do omodlenia lub pomodlić się w intencji kogoś innego. Potrzebujesz modlitwy lub chcesz wspomóc inną osobę? To strona właśnie dla Ciebie!

 • na YouTube każdego dnia modlimy się różańcem na żywo. Chcesz dołączyć? Startujemy codziennie o 21:00! Modlitwę z redakcji „Królowej Różańca Świętego” prowadzi redaktor naczelny czasopisma, Marek Woś.

 • na naszym kanale na YT publikujemy również filmiki nakręcone w sanktuariach opisanych w „Królowej Różańca” – zaciekawiły Cię miejsca opisane w naszym czasopiśmie, a akurat nie jesteś w stanie wybrać się na wycieczkę? Odwiedź je wirtualnie razem z nami!

 • na YouTube organizujemy także cykliczne nabożeństwa miesięczne: Miesiąc z Maryją (w maju i październiku), Miesiąc ku czci św. Józefa (w marcu) i Miesiąc z Michałem Archaniołem (we wrześniu). Poświęć tylko 20 minut dziennie, zamknij oczy i wsłuchaj się w rozważania oraz modlitwę!

Miesiąc z Maryją to miesięczne nabożeństwo o uproszenie łask według pism św. Alfonsa Liguoriego - jednego z największych czcicieli Matki Bożej w dziejach Kościoła.

Miesiąc z Michałem Archaniołem to 31-dniowe nabożeństwo poświęcone naszemu Anielskiemu Obrońcy! Zapisz się i przez cały wrzesień otrzymuj modlitwy do św. Michała, a przy tym codzienne inne rozważania oraz historie jego objawień. Nabożeństwo to rekomendował św. o. Pio.

Miesiąc ku czci św. Józefa to 31-dniowe nabożeństw wg Bartola Longo, autora nowenny pompejańskiej. Jak mówiła św. Teresa: „Nie pamiętam, bym kiedykolwiek prosiła św. Józefa o jaką rzecz, której by mi nie wyświadczył”

 • w tym roku po raz pierwszy startujemy z nabożeństwem 20 sobót różańca wg bł. Bartolo Longo. Co sobotę od końca maja do października rozważaj z nami jedną z tajemnic różańca!

 • na stronie internetowej https://nowenny.pl można zapisać się na nowennę za wstawiennictwem wybranego świętego i każdego dnia otrzymywać modlitwę na swój adres email lub w aplikacji mobilnej. Nasza baza liczy już ponad 100 nowenn i nadal dodajemy nowe! Chcesz odmówić nowennę, ale boisz się, że zapomnisz o modlitwie lub pomylisz dni? Pomożemy!

Jak to działa?

To proste: wybierz jedną z nowenn z listy na https://nowenny.pl (lub w zakładce „Nowenny” w wersji mobilnej) i podaj w formularzu swój e-mail. A gdy nadejdzie dzień rozpoczęcia danej nowenny, każdego dnia będziesz otrzymywać krótką modlitwę do odmówienia. Możesz zapisać się na kilka różnych nowenn!

Co dalej? 

Historia nowenny pompejańskiej w Polsce trwa już 20 lat! Z okazji tego jubileuszu chcielibyśmy wydać książkę przybliżającą tę wyjątkową modlitwę, jej powstanie i popularyzację w Polsce. To duże przedsięwzięcie, ale wierzymy, że uda się osiągnąć cel – z Waszą pomocą! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zajrzyj do zakładki „Cele”.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wraz z nami rozpowszechniać nowennę pompejańską w Polsce, zapraszamy do grona Patronów!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Królowa Różańca Świętego w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Druk książki na 20-lecie nowenny pompejańskiej
 • 20 000 zł
 • 3 580 zł brakuje
82%
Przed nami ostatni etap – druk! Chcemy, by książka była bogato ilustrowana i wydrukowana na papierze dobrej jakości, a to, rzecz jasna, podnosi koszty. Tym niemniej, ta kwota umożliwi nam wydanie książki w takiej formie, jaką sobie wymarzyliśmy.
Książka na 20 lat nowenny pompejańskiej w Polsce!
 • 4 500 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Historia nowenny pompejańskiej w naszym kraju zaczęła się już 20 lat temu! Ten jubileusz chcielibyśmy upamiętnić wydaniem książki przybliżającej historię nowenny pompejańskiej i Sanktuarium w Pompejach, a także popularyzację tej wyjątkowej modlitwy w Polsce. Ta kwota umożliwi nam osiągnięcie pierwszego etapu naszego celu - napisanie książki.
Skład książki na 20-lecie nowenny pompejańskiej
 • 10 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Książka już napisana, czas ją złożyć! Tekst książki zostanie przekazany do składu, aby wybrany przez nas zespół grafików mógł przygotować atrakcyjną wizualnie publikację.
Magazyn “Od nowa” dla Więźniów - zanieś światło w ludzkie ciemności!
 • 15 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Wierzymy, że jeden magazyn, jedno spotkanie może być “iskrą zapalną”, która zmieni życie drugiego człowieka. Pierwszy numer czasopisma trafił już do wielu więzień, otrzymujemy liczne świadectwa i prośby o kolejny numer. Magazyn rozpowszechniany bezpłatnie w zakładach karnych, dlatego czasopismo „Od nowa” istnieje wyłącznie dzięki wsparciu Darczyńców. Podana kwota umożliwi nam częściowe pokrycie kosztów druku i dystrybucji. Im więcej zbierzemy, tym więcej więźniów otrzyma magazyn!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Królowa Różańca Świętego już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Janina Wasyłyk
Janina Wasyłyk
25 zł
Monika Chajmik
Monika Chajmik
5 zł
paweł schneider
paweł schneider
50 zł
Stanisław Urban
Stanisław Urban
10 zł
Miki Mouse
Miki Mouse
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.