W Patronite od 23.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1001

Liczba Patronów: 1324

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
430 miesięcznie
26 330 łącznie
Krvavy to rytualny rap oraz wszystkie jego wcielenia i odsłony. Dekada symbiozy pomiędzy muzyką, słowem i obrazem, dała plon w postaci fizycznych wydawnictw, takich jak W Czerńotchłań, Przeczywistość i Tragikosmos, a rytuał przywołania splótł moją wolę z projektami Vyrh oraz Oczajdusza&Drapichrust.

O Autorze

Czołem,

jeśli trafiliście do tego zaułka Internetu, pewnie otrzymaliście ode mnie kruczego posłańca z mapą jak do niego dotrzeć. Jeśli jednak zagubiliście się w czasie oraz przestrzeni, postaram się przybliżyć wasze położenie.

Na imię mi Krvavy, choć jest mnie wielu. Wielość objawia się w ilości prowadzonych przeze mnie projektów okołomuzycznych. Od około dziesięciu lat staram się posiąść arkana muzyki i okiełznać jej wzburzony charakter. W tym celu wpadłem do podziemnego kanału YouTube, na którym dzielę się swoimi dokonaniami. W dorobku mam już dziewięć wydanych własnym sumptem płyt, takich jak W Czerńotchłań, Przeczywistość, Tragikosmos, czy też Majestat Skał i Złamań otwartych.

 

Ostatnia z nich- Zła Baśń- powstała dzięki wsparciu Patronów, dzięki czemu stała się perłą w moim wydawniczym portfolio. Otrzymywane wsparcie na Patronite pozwoliło mi na wydanie albumu w formie 80-stronicowej książkopłyty, w której znaleźć można prozę, teksty utworów oraz ilustracje. Oprócz tego w trakcie kreacji pozostają słuchowiska, które dopełnić mają spalinogrodzkie baśnie.

Jednocześnie do muzyki i tekstów, zajmuję się grafiką, rysunkiem i malarstwem. Własnoręcznie ilustruję swoje albumy, a także pozostałe projekty. Dzięki temu zachowuję spójność w każdym aspekcie publikowanego wydawnictwa.

 

 

Dlaczego wybrałem Patronite? Ponieważ cenię sobie rozwój i niezależność.

Dzięki otrzymywanemu wsparciu mogę opłacić niezbędne dla mojej działalności- oprogramowanie do tworzenia i obróbki dźwięku, wideo oraz grafiki, sale prób i studio nagrań. Oprócz tego mogę wyposażyć się w lepszy sprzęt nagraniowy i odsłuchowy, podejmować większą ilość współprac z innymi twórcami, a także opłacić realizację klipów, instrumentali i podwyższać jakość wydawnictw fizycznych.

 

 

Po zakończeniu prac nad Złą Baśnią rozpoczynam nowy rozdział- jest nim EP, pt. Nokturn, które mam zamiar wydać na jesieni 2023 roku. Jednocześnie trwają prace nad płytą Kitai, która tworzona jest wraz z japońskim multiinstrumentalistą, Yoshimim Hishidą.

*

Jeśli chcesz wesprzeć moje działania i pozwolić mi się jeszcze bardziej uniezależnić oraz tworzyć materiały najwyższej jakości, wybierz próg wsparcia. Znajdziesz go wodząc wzrokiem po prawej stronie witryny. Gdy już wybierzesz próg i dokończysz wszelakie formalności, uczyń znak nicości z szóstego palca trzeciej dłoni. Głęboko pod język włóż trzy zwitki piołunu i oczekuj na kolejnego posłańca w dniu i godzinie niewiadomego, kiedy księżyc jednocześnie wzrasta i maleje.

Każdy nowy Patron otrzymuje ode mnie wiadomość powitalną z dalszymi instrukcjami. Sprawdź folder SPAM adresu e-mail użytego podczas rejestracji, gdyż ptasi posłaniec może nieopatrznie w nim wylądować, skuszony odpadkami. Gońca wysyłam w przeciągu kilku dni roboczych.


Krvavy


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Patryk Dycha
Patryk Dycha
Próg: 80 zł
Oliwia Szypulska
Oliwia Szypulska
Próg: 80 zł
Adrian Dobrzański
Adrian Dobrzański
Próg: 10 zł
Wanda Biała-Leonhard
Wanda Biała-Leonhard
Próg: 40 zł
Paweł Lison
Paweł Lison
Próg: 40 zł
Anonimowy patron
Próg: 40 zł