W Patronite od 23.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 638

Liczba Patronów: 775

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
690 miesięcznie
23 200 łącznie
Krvavy to rytualny rap oraz wszystkie jego wcielenia i odsłony. Dekada symbiozy pomiędzy muzyką, słowem i obrazem, dała plon w postaci fizycznych wydawnictw, takich jak W Czerńotchłań, Przeczywistość i Tragikosmos, a rytuał przywołania splótł moją wolę z projektami Vyrh oraz Oczajdusza&Drapichrust.

O Autorze

Czołem,

jeśli trafiliście do tego zaułka Internetu, pewnie otrzymaliście ode mnie kruczego posłańca z mapą jak do niego dotrzeć. Jeśli jednak zagubiliście się w czasie oraz przestrzeni, postaram się przybliżyć wasze położenie.

Na imię mi Krvavy, choć jest mnie wielu. Wielość objawia się w ilości prowadzonych przeze mnie projektów okołomuzycznych. Od około dziesięciu lat staram się posiąść arkana muzyki i okiełznać jej wzburzony charakter. W tym celu wpadłem do podziemnego kanału www.youtube.com/krvavyrap, na którym dzielę się swoimi dokonaniami. W dorobku mam już osiem wydanych własnym sumptem płyt,    a ostatnia z nich, Tragikosmos, znalazła się w zestawieniu stu najlepszych albumów muzycznych 2017 roku.

 


Dlaczego więc Patronite? Najważniejszym czynnikiem napędzającym do działania jest dla mnie rozwój. Dzięki waszej pomocy uda mi się tworzyć rzeczy w jeszcze lepszej jakości i zwiększyć regularność wydawanych materiałów. Obecnie na świeczniku znajduje się projekt Oczajdusza&Drapichrust, realizowany w duecie ze Skrovronskym, znanym z poprzednich produkcji jako Tinez Es, jednak to nie wszystko nad czym obecnie pracuję. Pod szyldem Krvavego, tworzę także album w zagranicznej kolaboracji, który sięga do źródła rytuału i motywacji ludzkich wierzeń. Na razie przykryty jest całunem tajemnicy, ale wkrótce będę uchylał jej kolejne rąbki.

 


Jeśli chcesz wesprzeć mnie w powyższych działaniach, wybierz próg wsparcia. Znajdziesz go wodząc wzrokiem po prawej stronie witryny. Gdy już wybierzesz próg i dokończysz wszelakie formalności, uczyń znak nicości z szóstego palca trzeciej dłoni. Głęboko pod język włóż trzy zwitki piołunu i oczekuj na kolejnego posłańca w dniu i godzinie niewiadomego, kiedy księżyc jednocześnie wzrasta i maleje.

Każdy nowy Patron otrzymuje ode mnie wiadomość powitalną z dalszymi instrukcjami. Sprawdź folder SPAM adresu e-mail użytego podczas rejestracji, gdyż ptasi posłaniec może nieopatrznie w nim wylądować, skuszony odpadkami. Gońca wysyłam w przeciągu kilku dni roboczych.

 

Krvavy

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Jan Świerczyński
Jan Świerczyński
Próg: 10 zł
Adrian Dobrzański
Adrian Dobrzański
Próg: 60 zł
Kamil Leonhard
Kamil Leonhard
Próg: 60 zł
Michał Żurkowski
Michał Żurkowski
Próg: 20 zł
Paweł Lison
Paweł Lison
Próg: 40 zł
Katarzyna Smukowska
Katarzyna Smukowska
Próg: 20 zł