Avatar użytkownika

kry008

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Najniższy możliwy próg, ale według mnie nie jest on gorszy od pozostałych. Zauważyłeś/aś moją pracę i stwierdziłeś/aś, że jestem warty tych kilku złotych, dla Ciebie to nic, dla Mnie to kolejna motywacja do działania.
5 zł miesięcznie
20 takich osób i mogę zamienić darmowy hosting na specjalny dla projektów.
Wraz z tym progiem otrzymujesz bezpośredni kontakt ze mną i klucz do rzeczy w wersji beta
10 zł miesięcznie
20 takich osób i mogę już spać spokojnie, ponieważ będę mógł wykupić bardzo dobry serwer oraz dedykowane domeny do projektów. W ramach osoby wspierającej dostaniesz możliwość kontaktu bezpośrednio ze mną, przez FB i Discorda
Wraz z tym progiem, dostajesz wszystko, co jest w progach niżej
20 zł miesięcznie
Wsparcie bardzo wysokie, tak jak w większości przypadków, otrzymasz wszystko z niższych progów tylko, że w trybie priorytetowym. Kilka osób z tego progu pozwoli mi na dotarcie do większej publiczności, ponieważ wykupisz trochę mojego czasu na przygotowywanie i nagrywanie filmików na YT (obecnie trochę czasu brakuje, mam scenariusze, ale nie mam kiedy nagrać :( )

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora kry008 w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Z zamiłowania programista, ze szkoły informatyk.

Z zamiłowania programista, chcący wytłumaczyć wszystko, co umie innym.

A w projektach znajdziesz mnie pod pseudonimami: kry008, aje78, kio20 i kodingwww

Tworzę dużą ilość darmowych projektów, z których każdy może korzystać. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z programowaniem, szukasz pomocnych rozwiązań, tworzysz strony internetowe, to dobrze trafiłeś. Jestem twórcą stron takich jak: https://egzaminweb.kry008.xyz/, aplikacji EgzaminWEB i EgzaminINF (wkrótce wydanie publiczne).

Aplikacja mobilna (w trakcie reaktywacji)

Nie tylko siedzę przed komputerem, ale również uczę, tłumaczę i pomagam za darmo po godzinach. Wykorzystuję do tego między innymi mój projekt wirtualnej tablicy: 

Moje ulubione technologie:

 • NodeJS NodeJS
 • JavaScriptJS
 • HTML/CSS /
 • PHP 
 • MySQL/MongoDB 
 • Java
 • React

Możesz również zobaczyć moje projekty na moim GitHub`ie: https://github.com/kry008

Cele Autora

Pierwsze ulepszenie
 • 50 zł miesięcznie
 • 50 zł brakuje
0%
Początki projektu są ciężkie, ale już suma 50 zł miesięcznie pozwoli przejść na płatny serwer i uptime moich projektów wzrośnie z 80% do 99.9%, a mnie pozwoli to na większą swobodę działania i większe skupienie na projektach.
Drugie ulepszenie
 • 200 zł miesięcznie
 • 200 zł brakuje
0%
Używam darmowych domen do mojego projektu, ale ten próg pozwoli na zakup domen do projektów oraz zakup profesjonalnego serwera na wszystkie projekty.
Skupienie
 • 500 zł miesięcznie
 • 500 zł brakuje
0%
Ten próg pozwoli mi skupić się w większej ilości godzin nad projektami, z których później będziesz mógł/mogła korzystać. Po przekroczeniu tego progu, każdy z patronów (suma pomocy 20zł +) dostanie mały prezent za wsparcie

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora kry008 już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.