kryst4K

W Patronite od 03.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 712

liczba Patronów: 1127

2 patronów
105 zł miesięcznie
105 zł łącznie

Utrzymanie kanału

300 zł

35%

osiągnięto

195 zł

brakuje

Utrzymanie kanału na schludnym poziomie troszkę kosztuje. Trzeba opłacać programy do obróbki wideo czy chociażby ludzi dbających o estetyczny wygląd produkowanych materiałów i tworzenie grafiki (ponieważ ja jeszcze nie jestem w stanie tego samodzielnie robić), żeby wszystko przyjemnie wyglądało.

Zakup lepszego mikrofonu

650 zł

16%

osiągnięto

545 zł

brakuje

Jako, że mój mikrofon pojemnościowy ma już dobre 3 lata, powoli przydałoby się go wymienić. Sporo z Was zapewne głównie zna mnie na razie z filmików na YouTube, dlatego postaram się wprowadzić jakość dźwięku moich materiałów na wyższy poziom. Żeby oczywiście oprócz oglądania - równie przyjemnie się słuchało, no bo głosu radiowego to ja raczej nie mam :)

Nowy obiektyw do aparatu

1 500 zł

7%

osiągnięto

1 395 zł

brakuje

Dla wielu zabawa z kamerą jest bardzo fajną rozrywką w wolnym czasie. Niestety jak sporo z Was też wie, niektóre z tych "zabawek" całkiem sporo kosztują. Jako, że na moim kanale pojawiały się już i będą się pojawiać filmy z bardziej gatunku vlogowego, chciałbym zaopatrzyć się w nowy obiektyw, aby materiały nagrywane właśnie w takim formacie wyglądały chociaż troszkę profesjonalnie :)

Stworzenie własnego studia

2 500 zł

4%

osiągnięto

2 395 zł

brakuje

Może i przez to trapową gwiazdą nie zostanę, ale każdy chyba szanujący się gracz komputerowy, w jakimś momencie życia chciał mieć taki swój własny kąt, gdzie mógłby oddawać się rozgrywce w 100 procentach. Kiedyś takie coś stworzę, jednak nie ukrywając - wymaga to sporo czasu, organizacji no i oczywiście... funduszy.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni