Ksantyp77

W Patronite od 30.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 182

Liczba Patronów: 152

Zostań Patronem
115 patronów
2 450 miesięcznie
Gitarowa Mgła - FOG - Filmiki O Gitarach... chyba najstarszy polski kanał na YouTube o tematyce gitarowej. Od prawie 7 lat tworzę go sam, głównie z pasji, chęci samorozwoju i dzielenia się wiedzą gitarową, którą posiadam i zdobywam. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Pozdrawiam - Ksantyp FOG

O Autorze

Siemanderko, siemandereczko !

Witajcie w Gitarowej Mgle... czym jest FOG? odpowiedź znajdziecie w tym Filmiku O Gitarach:

 

GITAROWA MGŁA - https://www.youtube.com/user/ksantyp77

FILMIKI O GITARACH - http://www.facebook.com/filmikiogitarach

FOGowicze - https://www.facebook.com/groups/534608706895133/

Instagram – https://www.instagram.com/ksantyp77

Another Guitar Channel - https://www.youtube.com/channel/UChWXRHU6cWARlEqb6ews6rA

Nazywam się Ksantyp i od ponad 6 lat prowadzę na YouTube kanał i społeczność dla gitarzystów... Jestem pierwszym polskim vloggerem gitarowym, sam kanał działa od 11 lat. Skupiam się na testach sprzętu, wywiadach z muzykami, historii gitary, naprawach i udoskonaleniach.

Przez lata kanał wytworzył swój własny klimat oraz zebrał grono stałych widzów.

 

Wspierając FILMIKI O GITARACH bierzesz udział w cyklicznych losowaniach gitarowych fantów... do tej pory można było wygrać efekty gitarowe, paski, przetworniki i wiele innych fajnych nagród.

Raz na pół roku wysyłam do ciebie pakiet limitowanych naklejek i kostek FOG, specjalnie dla Patronów, nikt inny takich nie ma, nie sprzedaję ich, ani nie rozdaję ... to taki bonus tylko dla Was.

 

 

FOGowicze, to silna społeczność, wzjemnie się wspierajaca, wiem, że sporo ludzi poznało się dzięki FOG, powstały wspólne projekty i zajawki. Mam dużo wiadomości od ludzi, którzy wrócili do grania po latach, zarazili się gitarową gratologią, czy po prostu rozpoczęli swoją gitarową historię w Gitarowej Mgle. Istnieją tacy, którzy obejrzeli wszystkie odcinki.

FOG jest utrzymywany głównie z moich źródeł finansowych, od początku rozwija się w kierunku coraz to lepszej produkcji i treści. Zacząłem od fotela i kilku gitar, ostatnio zbudowałem FOGownię, czyli specjalne studio do nagrywania gitar i filmów o nich. ciągle inwestuje kase w nowy sprzęt.

FOGowicze namawiają mnie od dłuższego czasu na założenie Patronite, tak by mogli wspierać moją działalność dowolnymi wpłatami... długo się opierałem, ale postanowiłem spróbować, w końcu trzeba iść z duchem czasu...

Oczywiście nie ma nic za darmo, więc dostaniecie sporo ciekawostek i materiałów w zamian za Wasze wsparcie... podzieliłem to na różne progi i różne bonusy w zamian... mam nadzieję że się spodoba.


Z gory dziękuję za każda złotówę :)

 

Ksantyp FOG


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Albert Świątczak
Albert Świątczak
Próg: 10 zł
Łukasz Szylar
Łukasz Szylar
Próg: 10 zł
KAUSI
KAUSI
Próg: 30 zł
Sławomir Butkiewicz
Sławomir Butkiewicz
Próg: 10 zł
Jakub Danisz
Jakub Danisz
Próg: 10 zł
Lucjan Walecki
Lucjan Walecki
Próg: 10 zł