Ksantyp77

W Patronite od 30.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 149

Liczba Patronów: 152

Zostań Patronem
105 patronów
2 530 miesięcznie
9 720 łącznie

Zaczynam oddychać we Mgle

3 000 zł

miesięcznie

84%

osiągnięto

470 zł

brakuje

Cala idea tego, że proszę Was o wsparcie jest ukierunkowana na poświęcenie się tylko działalności gitarowej, czyli tworzeniu filmów z czystym umysłem, bez stresu z zapasem czasu na nowe rozwiązania... Przy 3 tysiącach miesięcznie będę mógł tego czasu i spokoju mieć więcej, nie będę musiał robić FOGów w weekendy, po nocach... spokojnie da mi to 2 dni w tygodniu, żeby poświęcić się tworzeniu nowych odcinków, montowaniu starych, wymyślaniu nowych tematów z wolnym od innych zajęć stanem umyslu. To jeszcze nie pełna wolność twórcza, ale można zacząć oddychać. Jak się uda To Gitarowa Mgła, na wszystkich mediach społecznościowych, na pewno stanie się ciekawsza. Z góry wielkie dzięki, jak się uda.

FOG is Freedom - Living the Dream

5 000 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

2 470 zł

brakuje

Tu już zaczyna się absolut - całkowita wolność - swoboda (niech żyją) działania... zero stresu tylko FOG, tylko Mgła.
Mógłbym zajmować się tylko gitarą, codziennie ćwiczyć, codziennie robić nowy odcinek, codziennie coś naprawić, nauczyć się czegoś nowego o budowie gitar.
Niby wszystko już mam do kręcenia, naprawiania, działania, grania - ale może trafiłby się raz na jakiś czas nowy gadżet, jakies wypasione narzędzie... można zainwestować czas i pieniądze na wycieczkę do innego miasta, żeby zrobić z kimś ciekawym wywiad, pokazać fajne gitarowe miejsce.
To jest spełnienie moich marzeń z samego początku Gitarowej Mgły, czyli możliwość olania harówki bez sensu i zajęcie się tym co naprawdę mnie jara i interesuje, czyli GITARĄ ELEKTRYCZNĄ.
Wolny od trosk i zmartwień umysł, brak stresu to pole do kreacji super pomysłów i twórczego działania...
FOG to była zawsze moja zajawka, którą zaraziłem wielu z Was, zawsze ze mną byliście w tej mgle i tak jak ja robiłem to dla Was z samego serca, tak Wy potrafiliście się odwdzięczyć fajnym FOGowym działaniem.
Może uda się zrobić tak, że spełnicie moje marzenie - jak się możecie tylko domyślić, moja wdzięczność przełoży się na intensywniejszą i ciekawszą działalność dla Was.
Mega wielkie dzięki jeśli się uda, lub chociaż będziemy blisko.
Niech FOG będzie z Wami...

FOG na zero

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

FOG na zero, czyli wszelkie opłaty związane z działalnością kanału: prundy, czynsze, internety, alarmy... opłacone z Waszych donejtów.
To już wystawienie nosa ponad powierzchnię wody i możliwość spokojnego myślenia co zrobić dalej i w jakim kierunku iść.
Zostań Patronem