Ksiądz na rowerze

W Patronite od 19.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1694

Liczba Patronów: 1745

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
140 miesięcznie
530 łącznie
Nazywam się Paweł Michalewski. Jestem księdzem katolickim od 2011 r. Na pewnym etapie pasja rowerowa zmieniła moje życie. I tym staram się dzielić za pośrednictwem mediów społecznościowych (Instagram, Facebook, Twitter, Tik-Tok) a także kanału na YouTube, gdzie pubilkuję filmy 2 razy w tygodniu

O Autorze

Witajcie u księdza na rowerze!!!

Jestem księdzem zakręconym na punkcie kolarstwa i sportów wytrzymałościowych. Regularnie trenuję i startuję w zawodach. Swoją pasję łączę z codzienną posługą kapłańską i pracą wikarego na parafii w Opolu.  Staram się to wszystko pokazywać w internecie, by innych zachęcać, motywować i edukować. Myślę, że jak tutaj trafiliście, to doskonale wiecie kim jest ksiądz na rowerze :)

 

Pamiętam jak zaczynałem więcej jeździć na rowerze, to dzieci w mojej parafii, kiedy mnie widziały krzyczały: "o patrz, ksiądz na rowerze". Pomyślałem wtedy, że to może być ciekawa nazwa mojego bloga. Ale zanim coś opublikowałem, wcześniej i coraz pierwszy raz usłyszałem takie okrzyki, to musiałem zakochać się w rowerze. A wszystko to przez kontuzję kolana. Leczenie i rehabilitacja chorej nogi doprowadziły mnie do kupienia pierwszego roweru i zadbania trochę o swoją kondycję i zdrowie. Tak zaczęła się moja przemiana. Z chłopa ważącego ok. 140 kg stałem się amatorem kolarstwa, triathlonu i biegów górskich. Ktoś kiedyś powiedział, że jak chce rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz Mu o swoich planach. Gdy przyjmowałem święcenia kapłańskie w roku 2011. to na pewno nie planowałem, żeby w moim życiu pojawił się rower i sport. Ale Pan Bóg chciał inaczej. I tak stałem się księdzem na rowerze. 

 

Swoją pasją chciałem i dalej chcę się dzielić z innymi. Dlatego założyłem bloga, który obecnie przemienił się w stronę internetową. Mam też profile w mediach społecznościowych. Znajdziecie mnie :

- www.ksiadznarowerze.com 

Facebook 

Instagramie 

TikToku 

YouTube 

Uwielbiam też robić zdjęcia. Dzielę się nimi z Wami na Instagramie i Facebooku 

Po co to wszystko? Na początku chciałem pokazać takie ludzkie oblicze księdza. Często stawiamy księdza na jakimś dziwnym piedestale i to powoduje dystans... A ukazanie, że ksiądz to też zwykły człowiek, ma swoje pasje, hobby ten dystans skraca. W miarę upływu czasu zobaczyłem, że takie bycie w tym całym internetowym świecie jest też świadectwem, może przyciągać innych do Pana Boga. Dlatego jestem i staram się działać. I przyznam się Wam szczerze - sprawia mi to dużo radości i satysfakcji. 

Wiadomo, że to tworzenie treści, które znajdujemy w internecie wymaga sporo zachodu. Trzeba poświęcić swój czas i nierzadko duże środki finansowe. Zwłaszcza jak chce się ciagle rozwijać. Dlatego powstał ten profil. To właśnie dzięki waszemu wsparciu będę mógł tworzyć coraz więcej nowych i lepszych materiałów.

Dziękuję, że jesteście!!! I pamiętam o Was w modlitwie!!!

PS A jak dokładnie to się stało, że zacząłem jeździć na rowerze dowiecie się z tego film


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Janek
Janek
Próg: 10 zł
Mateusz Perkowski
Mateusz Perkowski
Próg: 20 zł
Marek Liszka
Marek Liszka
Próg: 10 zł
Mateusz Brycki
Mateusz Brycki
Próg: 50 zł
Beata Sz
Beata Sz
Próg: 50 zł
Rafał Lipiński
Rafał Lipiński
Próg: 10 zł