Avatar użytkownika

Księga Dżungli

17
patronów
1 070 
miesięcznie
25 385 
łącznie
17
patronów
1 070 zł 25 385 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za Twoje wsparcie! Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u KsięgaDżungli OnlyFans. Znajdziesz tam ludzi, którzy tak jak Ty wspierają mnie i mój kanał. Na grupie bedę dodawał materiały tylko dla patronów. Możesz tam prosić o porady oraz chwalić się swoimi zwierzakami. Jeśli chcesz zadać mi jakieś pytanie to właśnie ta grupa jest od tego ;) Gwarantuje rodzinną i przyjazną atmosfere.
30 zł miesięcznie
Dziękuję Ci bardzo!!! Mega mi miło, że w takim stopniu chcesz wspierać mój kanał!
Tak jak w przypadku progu pierwszego masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u o nazwie KsięgaDżungli OnlyFans. Możesz zadawać pytania, prosić o porady, jeżeli masz do mnie pytanie to właśnie na tej grupie odpowiem na wszystko ;) Co NAJWAŻNIEJSZE bierzesz udział w zabawach, które będę organizował co najmniej raz w miesiącu. Podczas których możesz dostać: specjalne zaproszenie na moją hodowle , zaproszenie do nagrania wspólnego odcinka czy nawet prezent w postaci zwierzaka z moich rozmnożeń.
100 zł miesięcznie
WOOOOW!!!! JESTEM OGROMNIE WDZIĘCZNY!! Już na dniach spodziewaj się ode mnie wiadomości, wpadniesz do mnie, zobaczysz moją hodowlę, fajnie wspólnie spędzimy czas, a jeśli zechcesz nagramy z tego odcinek :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Księga Dżungli w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Patronite ma na celu wesprzeć Adiego i jego kanał „Księga Dżungli”.
Dzięki subskrypcjom Adi będzie mógł przenieść swoją domową hodowle do lokalu gdzie nie będzie już ograniczało go miejsce na nowe gady.

Adrian to młody chłopak, po uszy zakochany w hodowli zwierząt egzotycznych. To pasja, której oddaje całe swoje życie. 70 zwierząt takich jak ponad 5 metrowe węże, warany, ptaszniki, a cala dżungla mieści się w jego trzypokojowym mieszkaniu.

Jeżeli trafiłeś tutaj to prawdopodobnie wiesz kim jestem i czym się zajmuję. Natomiast jeśli trafiłeś tu przypadkiem to opowiem Ci w skrócie kim jestem i czemu poświęcam swoje całe życie.

Nazywam się Adrian, ale w internecie i wśród bliskich znany jako Adi (ten od węży). Odkąd pamiętam jestem zafascynowany zwierzętami egzotycznymi a moją największą miłością są gady. Będąc małym dzieckiem prosiłem mamę, aby rysowała mi węże, które później wycinałem i nosiłem na sobie wyobrażając sobie, że są prawdziwe. Dziś mam 25 lat i moje dziecięce marzenia przeobraziły się w rzeczywistość, którą się z Tobą dzielę na moim kanale YouTube  (https://www.youtube.com/channel/UCnQdLvjCm6Vjke-UpYg7wQg).

Mam wiele zwierząt i nie zamierzam się zatrzymać na tej ilości. Dobro zwierzaków jest dla mnie najważniejsze i robiąc to co kocham spełniam się w 100%.

Na moim kanale pokażę Ci z bliska jak wygląda hodowla niecodziennych zwierząt

Jak obsługiwać się zwierzętami dużo większymi od siebie

Wyruszam w teren, aby pokazać Ci dziko żyjące zwierzęta, których nie spotyka się często

Lubie wyzwania, wiec często decyduje się na okazy na które nikt inny by się nie odważył

Znajdziesz również odcinki, w których opisuję jak szkolę swojego psa

A wszystko to z dozą humoru i w lifestylowym klimacie. Wiele osób pytało mnie o to czy jest jakaś możliwość wspierania mnie, mojej twórczości i mojej hodowli, ale dopiero teraz stwierdziłem, że jeżeli mam się realizować dalej i poszerzać swoje horyzonty to potrzebuje wsparcia.

Cele Autora

Praca marzeń
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 4 930 zł brakuje
17%
Jeżeli osiągnę ten cel bedę mógł bez "dorabiania" dodatkowych pieniędzy
- opłacić mieszkanie i rachunki
- wyżywić siebie i swoje zwierzaki (a pamiętajmy że jedzą więcej niż ja :D)
- na pełen etat zajmować się kanałem, montażem odcinków i dostarczaniem Ci kontentu
Level up!
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 10 930 zł brakuje
8%
Ten cel pozwoli mi poszerzać swoje horyzonty oraz dodawać do mojej kolekcji różne inne zwierzaki. Najważniejsze w tym celu jest to aby przenieść hodowlę do lokalu, który przystosuję specjalnie pod hodowlę moich zwierząt. Posiadając oddzielny lokal, mógłbym ubiegać się o pozwolenie na jadowite węże, a nie ukrywam, że jest to moje marzenie. Mógłbym zatrudnić kogoś do pomocy np w montażu odcinków przez co miałbym więcej czasu na nagrywanie dla Was materiałów na najwyższym poziomie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Księga Dżungli już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

SM Jot
SM Jot
100 zł
Dariusz M
Dariusz M
30 zł
MatiB
MatiB
30 zł
Rafał Ignaczak
Rafał Ignaczak
30 zł
Sebastian Szmyd
Sebastian Szmyd
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.