KS Polonia Poznań

W Patronite od 30.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2046

Liczba Patronów: 1970

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
1 460 łącznie
Polonia Poznań to klub ze stuletnią tradycją. Pomimo ostatnich ciężkich lat, grupa najwierniejszych sympatyków nadal aktywnie wspiera ukochany klub. Jednak bez dodatkowych środków finansowych, trudno rozwijać nowe inicjatywy, z korzyścią dla lokalnej społeczności. Z tego powodu prosimy o wsparcie!

O Autorze

Polonia Poznań to klub, który powstał w 1921 roku. Przez dziesięciolecia godnie reprezentował zarówno całe miasto Poznań, jak i osiedle Główna. Niegdyś klub wielkosekcyjny, teraz skupiony tylko i wyłącznie na piłce nożnej. Swoje mecze domowe rozgrywamy na stadionie przy ul. Harcerskiej 5. W 2019r. zakończyła się modernizacja stadionu, a obok głównej płyty powstało boisko boczne. 

W ostatnich latach Polonia Poznań znana była głównie z sukcesów sekcji kobiecej. Powstała w 2010 roku drużyna regularnie występowała w rozgrywkach ligowych. Największym sukcesem był awans do Ekstraligi, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej. Niestety, problemy finansowe spowodowały, że drużyna kobieca została wycofana z rozgrywek w 2019 roku.

Drużyna seniorów nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat zapisuje się na mapie piłkarskiej Poznania. Finansowy kryzys, który nawiedził klub także miał swoje odzwierciedlenie w losach drużyny seniorów. Drużyna niedawno sięgnęła piłkarskiego dna, spadając do najniższej klasy rozgrywkowej. Ostatnie lata to jednak więcej pozytywów - w dwóch sezonach zajęliśmy miejsca premiowane awansem do wyższe klasy rozgrywkowej! Nasz najświeższy sukces, czyli awans do Klasy Okręgowej odbył się w emocjonujących okolicznościach, o miejsce premiowane awansem walczyliśmy do ostatniej kolejki ligowej kampanii. 

Planem na przyszłość jest rozwój drużyny seniorów, zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Bardzo ważnym elementem ma być także Akademia Polonii Poznań, dzięki której do pierwszej drużyny regularnie mają dołączać wychowankowie.

Jednak podstawą do rozwoju są środki finansowe. Zarząd klubu cały czas aktywnie szuka sponsorów, którzy mogliby wesprzeć nas finansowo. Zdajemy sobie sprawę, że posiadamy wielu sympatyków klubu, którzy chcieliby dorzucić swoją "złotówkę" do funkcjonowania klubu, a do końca nie wiedzą w jaki sposób mogą to uczynić. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na założenie konta na Patronite.

Dziękujemy za każdą złotówkę, która może wspomóc funkcjonowanie klubu. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym kibicom oraz sympatykom. Obiecuje, że zrobimy wszystko, aby Polonia Poznań rosła w siłę!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wiktor Studziński
Wiktor Studziński
Próg: 10 zł
Radek Matysiak
Radek Matysiak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Arkadiusz Kaźmierski
Arkadiusz Kaźmierski
Próg: 20 zł