Avatar użytkownika

Jakub Kajdaniuk

2
patronów
22 
miesięcznie
143 
łącznie
2
patronów
22 zł 143 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

11 zł miesięcznie
Nic nie jest za paywallem - wszystkie materiały są tak samo dostępne bez względu na to, czy przekazujesz jakieś środki, czy nie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jakub Kajdaniuk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W dwóch podcastach opowiadam o tym, jak pisać lepsze scenariusze i jak rozbudowywać naszych bohaterów - w książkach, grach fabularnych, etc.
W pierwszym płynę sam. W tym drugim konkretne odpowiedzi na konkretne pytania padają dzięki pomocy Adama.

Transkrypcje? Materiały?

Wszystko jest ogólnodostępne w zakładce Posty!

 

Czasem sam, czasem wraz z przyjaciółmi tworzymy audycje dla miłośników gier fabularnych (RPG). Rozmawiamy przede wszystkim o pisaniu scenariuszy i teorii gier fabularnych, bo zawsze chciałem mieć swoją audycję w radio.

 

Podcast o pisaniu scenariuszy - klik!

Strumień świadomości o grach fabularnych, muzyce, popkulturze, kampaniach społecznych, rowerach, grach i Bóg jeden wie, czym jeszcze...

 

Podcast z rozmowami Kuby i Adama - klik!

Rozmowy Jakuba i Adama o grach fabularnych, scenariuszach (także tych filmowych), powieściach i historiach postaci.
Wszystkiego, czego chcielibyście wiedzieć o RPG może tu nie ma, ale na pewno jest sporo.

 

Co się dzieje z kasą?

Wiadomo, nie samymi grami człowiek żyje, dlatego też co miesiąc wszystek wpływów z Patronite i BuyCoffee dzielony jest następująco:

10% zawsze trafia na ratowanie Śnieżnych Leopardów - najlepszych, ze wszystkich leopardów. Świat bez tych zwierząt nie będzie takim samym miejscem, dlatego wspieramy Snow Leopard Trust, największą i najstarszą organizację dbającą o zachowanie populacji tych wspaniałych kotów.

20% trafia na inną wybraną organizację lub akcję charytatywną

70% trafia na rozwój audycji, jej promocję, wykarmienie Graczy, organizację kolejnych nagrań, zakup podręczników oraz składanie ofiar AI, które montuje te audycje.

 

Ryzyka

Grami fabularnymi zajmuję się od ponad 20 lat i ryzyko, że mi się znudzą i przestanę cokolwiek publikować jest raczej niewielkie. Z drugiej jednak strony uprawiam także sporty ekstremalne, więc jeśli zginę marnie to po pierwsze, przestanę publikować, a po drugie, proszę wszystkich fanów i Patronów o zadbanie o to, żeby na moim nagrobku pojawił się napis: "kochał śnieżne leopardy, najlepsze ze wszystkich leopardów".

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jakub Kajdaniuk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

michal brom
michal brom
11 zł
Łukasz Strzebinczyk
Łukasz Strzebinczyk
11 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.