W Patronite od 17.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1592

liczba Patronów: 2203

1 patron
30 miesięcznie
90 łącznie
Chcę zrealizować marzenie o wielkiej (dla mnie) wyprawie motocyklowej. Ale najpierw muszę kupić sprzęt i nauczyć się jeździć. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Chciałbym moją drogę do tripu i po nim potraktować jako podróżniczą przygodę, z fotografią w tle.

O Autorze

Od kilkunastu lat jestem fotografem w Chill & Love. Wiele razy podczas fotografowanych ślubów widziałem pasję do motocykli i wśród naszych par i gości. Zawsze ciągnęło mnie w trasę, żeby tak przemieszczać się przed siebie. 

Ponad 8 lat temu wyszedłem na pierwszy trening biegowy. Na początku chciałem utrzymać dobrą formę, ale pojawiła się chęć sprawdzenia się. Od biegów na 10km zaczęła się przygoda z bieganiem długodystansowym. 14 razy kończyłem maraton. Od samego początku treningów dobrze robiła chwila samotności.

To właśnie ta słynna samotność długodystansowca, tęsknota za drogą i lekka zazdrość motocyklistom zaprowadziła mnie do kolejnego marzenia.

Kilka lat temu w mojej głowie powstało marzenie o motocyklu. Zawsze mnie ciągnęło do chopperów, bobberów i innych krążowników szos. Nigdy nie miałem odwagi jednak siąść na motor, a co mówić, żeby na nim jeździć. 

W ostatnich tygodniach to marzenie znowu odżyło. Pomyślałem, że na 40 urodziny (przypadające za trochę ponad 3 lata), sprawię sobie Junaka M12 (bo M16 okazuje się za ciężki na początek). Potem wymyśliłem, że mogę to zrobić wcześniej... a najpóźniej na 40 urodziny wybrać się w jakiś trip. A przygotowania do tego tripu od zera mogę opisać i podzielić się z kimś, kto pomógłby mi zrealizować marzenie.

Trip o którym myślałem zmieniał się na przestrzeni tygodni. Stanęło na tym, że objadę Polskę dookoła! Na trasie Lublin - Sejny - Gdańsk - Świnoujście - Bogotynia - Zakopane - Wetlina - Przemyśl - Lublin prawie 3000 km. 

Wszystkie te moje pasje, chce zebrać w jedno. Chciałbym fotografować podczas podróży, ale przy okazji i moich Patronów lub dla moich Patronów. 

Wchodzicie w to?

Mecenasi

Trip w jaki chce wyruszyć i cały czas nauki jazdy na motorze to świetna okazja do pokazania też dzięki, komu się realizuje moje marzenie. Jeśli prowadzisz firmę imasz chęć być mecenasem mojego marzenia Twoja firma będzie uhonorowana wzmiankami w relacjach z wyprawy. Oczywiście też może pojawić się jej logo na motorze podczas wyprawy.

Żeby zostać mecenasem wyprawy dołącz do Patronów w celu 300PLN. Oczywiście przed wyprawą właściwą pojawie się u Ciebie i osobiście podziękuje za wsparcie.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni