Kuba Osiński

W Patronite od 17.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie
Chcę zrealizować marzenie o wielkiej (dla mnie) wyprawie motocyklowej. Ale najpierw muszę kupić sprzęt i nauczyć się jeździć. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Chciałbym moją drogę do tripu i po nim potraktować jako podróżniczą przygodę, z fotografią w tle.

O Autorze

Od kilkunastu lat jestem fotografem w Chill & Love. Wiele razy podczas fotografowanych ślubów widziałem pasję do motocykli i wśród naszych par i gości. Zawsze ciągnęło mnie w trasę, żeby tak przemieszczać się przed siebie. 

Ponad 8 lat temu wyszedłem na pierwszy trening biegowy. Na początku chciałem utrzymać dobrą formę, ale pojawiła się chęć sprawdzenia się. Od biegów na 10km zaczęła się przygoda z bieganiem długodystansowym. 14 razy kończyłem maraton. Od samego początku treningów dobrze robiła chwila samotności.

To właśnie ta słynna samotność długodystansowca, tęsknota za drogą i lekka zazdrość motocyklistom zaprowadziła mnie do kolejnego marzenia.

Kilka lat temu w mojej głowie powstało marzenie o motocyklu. Zawsze mnie ciągnęło do chopperów, bobberów i innych krążowników szos. Nigdy nie miałem odwagi jednak siąść na motor, a co mówić, żeby na nim jeździć. 

W ostatnich tygodniach to marzenie znowu odżyło. Pomyślałem, że na 40 urodziny (przypadające za trochę ponad 3 lata), sprawię sobie Junaka M12 (bo M16 okazuje się za ciężki na początek). Potem wymyśliłem, że mogę to zrobić wcześniej... a najpóźniej na 40 urodziny wybrać się w jakiś trip. A przygotowania do tego tripu od zera mogę opisać i podzielić się z kimś, kto pomógłby mi zrealizować marzenie. 

Wybór motocykla padł na Keeway'a Superlight i już jest wykorzystywany. Nabijam kilometry, które przybliżają mnie do realizacji wyprawy docelowej. Zima mnie nie zatrzymuje, może trochę spowolniła, ale nie zatrzymała.

Trip o którym myślałem zmieniał się na przestrzeni tygodni. Stanęło na tym, że objadę Polskę dookoła! Na trasie Lublin - Sejny - Gdańsk - Świnoujście - Bogotynia - Zakopane - Wetlina - Przemyśl - Lublin prawie 3000 km. 

Wszystkie te moje pasje, chce zebrać w jedno. Chciałbym fotografować podczas podróży, ale przy okazji i moich Patronów lub dla moich Patronów. 

Wchodzicie w to?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Trip w jaki chce wyruszyć i cały czas nauki jazdy na motorze to świetna okazja do pokazania też dzięki, komu się realizuje moje marzenie. Jeśli prowadzisz firmę imasz chęć być mecenasem mojego marzenia Twoja firma będzie uhonorowana wzmiankami w relacjach z wyprawy. Oczywiście też może pojawić się jej logo na motorze podczas wyprawy.

Żeby zostać mecenasem wyprawy dołącz do Patronów w celu 300PLN. Oczywiście przed wyprawą właściwą pojawie się u Ciebie i osobiście podziękuje za wsparcie.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Katarzyna Belka-Osińska
Katarzyna Belka-Osińska
Próg: 30 zł