Kuba Zaborski

W Patronite od 25.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 624

Liczba Patronów: 629

Zostań Patronem
Kup na prezent
28 patronów
855 miesięcznie
3 535 łącznie
Mam na imię Kuba. Od 10 lat zajmuję się śpiewaniem i pisaniem piosenek. Moją najbardziej znaną piosenką jest "Emotions", które niektórzy z Was mogli usłyszeć w programie Must Be The Music - Tylko Muzyka. Kocham ludzi i chciałbym poprzez muzykę leczyć ich złamane dusze...

O Autorze

                          

Hej! Mam na imię Kuba i jestem z zamiłowania wokalistą oraz autorem piosenek, a z wykształcenia dietetykiem oraz magistrem filozofii.
   

 W dzisiejszych czasach ciężko być artystą, człowiekiem, który patrzy na przeróżne aspekty życia zupełnie innymi oczyma. Nadwrażliwość na wszystko co mnie otacza czasem utrudnia egzystencję, ale z drugiej strony pozwala na tworzenie pięknych melodii:
 Przychodzi taki moment w życiu wielu artystów...czasem dość smutny...że, trzeba zejść na ziemię i aby móc się realizować muzycznie potrzeba do tego pomocy innych, przede wszystkim swoich słuchaczy. W moim przypadku jest nie inaczej. Przez ostatnie 7 lat, z różnym skutkiem, działałem muzycznie, ale niestety nie jestem w stanie utrzymywać się z muzyki, dlatego aby móc się realizować poszedłem do innej pracy (jestem z wykształcenia dietetykiem). Niestety, aby mój kanał i moje nagrania mogły ładnie brzmieć i wyglądać, (a także, abym mógł je wrzucać regularnie) potrzebuję wkładu finansowego, którego nadzwyczajnie w świecie nie mam, ponieważ moje zarobki pokrywają moją codzienną egzystencję. 
Dlatego zwracam się z prośbą do Was o chęć wsparcia.

Załączam link do mojego kanału YT:
https://www.youtube.com/channel/UC8cvFz3jv3AQ6aODdXu4Cgw?view_as=subscriber

Bardzo dziękuję i mogę tylko zapewnić, że cały czas będę się rozwijał muzycznie i dzielił się każdym efektem z resztą świata.

Kuba


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Maciej Boleski
Maciej Boleski
Próg: 15 zł
Ewelina Ewertowska
Ewelina Ewertowska
Próg: 35 zł
Karina Mucha
Karina Mucha
Próg: 15 zł
Karolina Mazurkiewicz
Karolina Mazurkiewicz
Próg: 15 zł
Mariusz Chojnacki
Mariusz Chojnacki
Próg: 350 zł
Asia Banaszkiewicz
Asia Banaszkiewicz
Próg: 15 zł