Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Fotografia fascynowała mnie odkąd pamiętam, dopiero w 2014 roku udało mi się zakupić pierwszą lustrzankę. Kocham podróże i chętnie wyjeżdżam w celu zdobycia unikalnych kadrów! Uwielbiam pokazywać piękno tak niedocenianej Polski!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 130 zł miesięcznie
brakuje 130 zł
Statyw Joby Gorillapod Magnetic 325
Dzięki niemu będę mógł znacznie więcej ujęć typu "backstage" nagrywać do moich vlog'ów!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 300 zł
Oprogramowanie
Taka kwota pozwoli mi na opłacenie miesięcznych licencji na oprogramowanie jakie wykorzystuję w fotografii.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4499 zł miesięcznie
brakuje 4499 zł
DJI Mavic Pro
Zakup drona pozwoli mi na nowe doświadczenie, a także na pokazanie pięknych miejsc w Polsce i nie tylko, z zupełnie innej perspektywy.

O Autorze

Cześć!
Miło mi, że chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć. Mam nadzieję że czas, który poświęcisz na przeczytanie tej sekcji, nie będzie dla Ciebie zmarnowany :)
Pochodzę z Kalisza, który jest najstarszym miastem w Polsce. W 2011 roku wyjechałem na studia do Wrocławia. W trakcie studiów wyjechałem do pracy na wakacje nad polskie morze, aby zarobić na swój pierwszy aparat, a później już jakoś samo się potoczyło dalej... 


Jak to się zaczęło?

Fotografia fascynowała mnie odkąd pamiętam, dopiero w 2014 roku udało mi się zakupić pierwszą lustrzankę - Canon 60D. Z czasem zacząłem robić coraz więcej zdjęć, coraz bardziej się wkręcać i inwestować w sprzęt. Z czasem hobby przerodziło się w zarobek, dzięki któremu przeżyłem na studiach. Pracowałem w największym klubie we Wrocławiu przez ponad 2 lata, w między czasie zająłem się fotografią motoryzacyjną i ślubną. 
 

Projekt 365

12 lutego 2017 roku zacząłem swój projekt na portalu www.tookapic.com Projekt polega na robieniu każdego dnia jednego zdjęcia przez cały rok. W między czasie bardziej udane kadry zacząłem wrzucać na swojego Instagram'a. Przez ten rok dowiedziałem się, że bardzo lubię podróżowanie i poszukiwanie nowych kadrów. Jeszcze większa radość sprawiają mi ludzie których poznałem, którzy czekają na kolejne kadry.
 

 

YouTube

Kilka razy zostałem poproszony o przeprowadzenie prelekcji, jak to wszystko się zaczęło oraz jak stałem się fotografem ślubnym. Po pewnym czasie stwierdziłem że lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego założyłem kanał na YouTube, który dopiero raczkuje. Kanał ten jest przede wszystkim ciekawym doświadczeniem dla mnie, co z niego będzie sam jeszcze nie wiem, czas pokaże.

Co dalej?

Chciałbym móc dalej prowadzić swój profil na instagram'ie, robić fajne rzeczy, zwiedzać nowe miejsca i dzielić się nimi z Wami! 
A co z resztą? Czas pokaże!
 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook