Avatar użytkownika

uważaj przemeblowałam

84
patronów
1 060 
miesięcznie
11 415 
łącznie
84
patronów
1 060 zł 11 415 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję:) Korzystaj z wszytskiego!:)
10 zł miesięcznie
Po prostu dzięki! moje treści są otwarte dla każdej/ego więc korzystaj.

Otrzymujesz order uśmiechu od autorki i ciepłe myśli podczas suwania meblami.

20 zł miesięcznie
Po prostu dzięki! moje treści są otwarte dla każdej/ego więc korzystaj. Otrzymujesz palmę pierwszeństwa w odpowiadaniu na wiadomości na IG oraz ciepłe myśli podczas odkurzania.
50 zł miesięcznie
Po prostu dzięki! moje treści są otwarte dla każdej/ego więc korzystaj. Otrzymujesz stałe miejsce w moim adhdowskim serduszku (jeśli nie zgubię Cię albo o Tobie nie zapomnę). Na pewno stałe podziękowanie w podcaście! A co, jak szaleć to szaleć.
100 zł miesięcznie
Po prostu dzięki! moje treści są otwarte dla każdej/ego więc korzystaj.

To jednak spora kwota więc możesz zaproponować temat związany z moimi profilami a ja nagram na ten temat podcast. A może wspólna kawa przy okazji? Na pewno stałe podziękowanie w podcaście! A co, jak szaleć to szaleć.
500 zł miesięcznie
To już w świecie sztuki nazywa się mecenat! Mecenasko/Mecenasie sam/a zdecyduj. Skontaktuj się emailowo. Na pewno stałe podziękowanie w podcaście! A co, jak szaleć to szaleć.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora uważaj przemeblowałam w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prosto o dizajnie. O tym co dziś naprawdę trzeba wiedzieć o przedmiotach codzienngeo użytku żeby nie dać się zalewowi bublozy i urządzić dom po swojemu. Jak zamiast tandetnych atrap, za podobne pieniądze, znaleźć perełki. Bez cenzury i owijania w bawełnę.

Jeśli tu jesteś to pewnie znasz mnie z profilu IG: uwazaj.przemeblowalam lub z podcastu uważaj. się wygadałam. Bez ogródek: Jeśli pomogłam Ci, lubisz moje treści albo po prostu chcesz mi pomóc rozwijać to co już robię to zapraszam. 

Nazywam się Wiktoria Lenart i jestem projektantką wzornictwa/designu czyli produktów codziennego użytku, akademiczką. W czasach gdy zalewają nas coraz gorszej jakości produkty postanowiłam dzielić się wiedzą o jakości rzeczy, którymi otaczamy się w naszych domach. Uczę jak rozpoznawać dobre, wspierające przedmioty od szkodliwych, a nawet niebezpiecznych bubli.

Moja działalność edukatorska dopiero się rozkręca i chciałabym móc więcej, lepiej i częściej. To co robiłam do tej pory na Instagramie było i jest moim hobby jednak wraz z rozwojem konta wymaga ode mnie większej ilości pracy. Nie chciałabym być kolejnym kontem, które żeby istnieć musi sprzedawać.

Dostaję mnóstwo wiadomości o tym, że to co robię ma sens, że ktoś nauczył się akceptować nieidealnie wykończone mieszkanie, a ktoś inny umie kupić kubek z porcelany, choć ten z nietrwałego porcelitu wyglądał na półce podobnie. To mnie motywuje do rozwoju.

Dzięki Waszemu wsparciu będę w stanie przeznaczyć więcej czasu na rozwój konta i dostarczenie Wam treści, które lubicie w sposób który lubicie czyli szczerze i bez ściemy. Mogłabym także rozwijać się na nowych polach. Planuję regularnie nagrywać podcast i napisać książkę, a te, wymagają odpowiedniej jakości i czasu. Czasu, który normalnie spędzam w swojej regularnej pracy. Czasu wymaga dobry research czy wywiady ze specjalistkami/ami.

Dlatego jeśli cenisz moją pracę i chciałabyś/ałbyś żebym rozwijała swoją działalność, lub chcesz pomóc mi rozwijać pocast i wesprzeć w znalezieniu czasu na pisanie książki albo po prostu kochasz oglądać moje potyczki remontowo/przemeblowaniowe i cieszyć się, że to nie u Ciebie ;) to ogromnie dziękuję za wsparcie, nawet najmniejsze:)

#staypato

*Każda forma wsparcia powyżej 5 zł to także możliwość dołączenia do grupy Patronek/Patronów na fb.

link do IG: https://www.instagram.com/uwazaj_przemeblowalam/

link do podcastu: https://open.spotify.com/show/5pqMIrAQCiQcZua3irgETf

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora uważaj przemeblowałam już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Doruch
Maciej Doruch
10 zł
Justyna Leśnik-Maik
Justyna Leśnik-Maik
10 zł
Agata Salska
Agata Salska
50 zł
Karolina Żaboklicka
Karolina Żaboklicka
10 zł
Dorota Lewczuk
Dorota Lewczuk
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.