KUCHNIA ON TOUR by Matthew Clarck

W Patronite od 31.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 480

Liczba Patronów: 911

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
1 015 miesięcznie
8 500 łącznie
Matthew Clarck - dj, producent i promotor aktywnie działający na ogólnopolskiej scenie klubowej. Współpracuje od ponad dekady z najlepszymi klubami w Polsce. Rezydent kultowego, nieistniejącego już SQ klubu. Realizator i pomysłodawca takich imprez jak SOUNDS OF POZNAŃ, RESUME i KUCHNIA ON TOUR!

O Autorze

 

Cześć!
Nazywam się Maciej Borowicz (Matthew Clarck) i jestem autorem projektu KUCHNIA ON TOUR. 

Kilka słów o mnie:

Matthew Clarck - dj, producent i promotor aktywnie działający na ogólnopolskiej scenie klubowej. Współpracuje od ponad dekady z najlepszymi klubami w Polsce. Rezydent kultowego, nieistniejącego już SQ klubu. Realizator i pomysłodawca takich imprez jak SOUNDS OF POZNAŃ, RESUME, Backroom czy ŚRODing. Ambasador marki Jabra, Jack & Jones. Wspólnie z przyjaciółmi Neevaldem i Bartesem tworzy dobrze znany projekt THE3 z którym występują w nietuzinkowych lokalizacjach Poznania. Od wielu lat skrupulatnie buduje swój brand SELECTED by Matthew Clarck. Występował na największych festiwalach muzyki elektronicznej w Polsce. 

Pandemia w 2019 roku sprowokowała kuchenne streamingi, które bardzo ciepło zostały przyjęte przez słuchaczy. Projekt KUCHNIA po 10 odsłonach ewoluował do trybu ON TOUR w którym występuję w domach moich znajomych oraz naszych fanów. Kolejny Lockdown był tak naprawdę kolejną motywacją do udoskonalenia widoczności i widzialności profilu inwestując w sprzęt i praktyczne rozwiązania podczas streamingu LIVE.

Ponad 70 odcinków znajdziecie na moim Youtube:
www.youtube.com/matthewclarck

Autorską muzykę i wiele ciekawych setów:
www.soundcloud.com/matthewclarck

oraz szczegóły dotyczące nadchodzących i przyszłych wydarzeń:
www.facebook.com/matthewclarck

 

Muzyka to moja pasja i praca. Występami w klubach lub eventach zajmuję się od ponad 10 lat. Nie jest tajemnicą, że pandemia koronawirusa zamknęła naszą branżę najszybciej i została otwarta najpóźniej. Spowodowało to około 80% utratę dochodów a racjonalnym rozwiązaniem wydawało się przeniesienie swoich dotychczasowych działań do internetu.

Po 10 edycjach stacjonarnych i przeprowadzce w międzyczasie zdecydowałem aby przenieść swoje działania do kuchni - ale tym razem znajomych oraz fanów.

Projekt przyjął się pomimo regularnych spóźnień a audytorium rośnie z tygodnia na tydzień. 

Chciałbym dalej rozwijać i grać w ten sposób dlatego szukam patronów, którzy pomogą swoim wsparciem rozwijać możliwości sprzętowe oraz wspierać działanie KUCHNI ON TOUR. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
darqu
darqu
Próg: 50 zł
P0 JURI
P0 JURI
Próg: 100 zł
Patryk Pietruszynski
Patryk Pietruszynski
Próg: 100 zł
Piotr Krzewina
Piotr Krzewina
Próg: 50 zł
TLEN.expert
TLEN.expert
Próg: 100 zł
Żółty
Żółty
Próg: 50 zł