Strefa Patrona:

Autor
Szczecin
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
7

patronów

140 zł

miesięcznie

9195 zł

łącznie

 

  Jako dzieciak byłem przekonany, że kiedy dorosnę zostanę zawodowym Trenerem Pokemon. Kilkanaście lat później, pewnego wiosennego poranka spojrzałem w lustro i powiedziałem sobie: "Kurde, to naprawę się stało. " Tak, jestem jedną z nielicznych w Polsce osób, które żyją zawodowo z Pokemonów ale na tym moje ambicje i marzenia się nie kończą...

Cele

0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 360 zł
Lepszy sprzęt!
Mając taką kwotę co miesiąc, mógłbym systematycznie odkładać te pieniądze i raz na jakiś czas kupować nowy sprzęt, potrzebny do uzyskania lepszej jakości filmów. W pierwszej kolejności będzie to lustrzanka, w następnej dron z kamerą.
0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 860 zł
Co miesiąc za granicę!
Uzyskując takie wsparcie mógłbym sobie pozwolić na co najmniej jedną krótką podróż zagraniczną w miesiącu. Jest tyle świata do nakręcenia!
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1860 zł
Tournee po Polsce!
Przy takiej kwocie, będę odwiedzał jedno z Polskich miast każdego miesiąca. Podróże po Polsce są bardziej wymagające - zarówno fizycznie jak i finansowo - niż podróże po Europie. Jak to możliwe? Ano tak, że lot ze Szczecina do Londynu trwa 2 godziny, a jazda pociągiem do Krakowa... 10 godzin. Jednak dysponując taką kwotą, będę mógł poświęcić swój czas i pieniądze na odwiedzanie różnych miast w kraju i nagrywanie tam odcinków!
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2860 zł
Dookoła świata!
Jestem mistrzem cięcia kosztów. Z 3 tysiącami miesięcznie w kieszeni nakręcę całe serie filmów z wszystkich zakątków świata. Latem lecę do Brazylii na tydzień z całkowitym budżetem wyprawy wynoszącym właśnie 3000! Wszystko jest możliwe!

O Autorze

 

Kanał na YouTube założyłem w styczniu 2016 roku, zainspirowany pierwszymi zapowiedziami Pokemon GO - gry która miała zrewolucjonizować rynek mobile gamingu. W tamtym czasie jedynie garstka wieloletnich fanów marki Pokemon dostrzegała potencjał tej aplikacji. 99% użytkowników nie wiedziało jeszcze, że taka gra jest w produkcji. Dzisiaj dziesiątki milionów osób codziennie grają w Pokemon GO, kolejne miliony codziennie oglądają materiały na temat gry w Internecie. Możnaby powiedzieć, że miałem szczęście trafiając w ten trend, gdy jako pierwszy w Polsce opublikowałem materiał z Pokemon GO, tuż po premierze gry. Ale samo szczęście nigdy nie wystarczy do zbudowania kanału - potrzebne są jeszcze setki, jeśli nie tysiące godzin włożonej pracy.

 

Jestem introwertykiem i z całą pewnością nerdem, bo jak inaczej nazwać kolesia, który w wieku 20 lat dalej grał w karty Pokemon? Studiowałem informatykę, pracowałem w pomocy technicznej Microsoftu, a później jako junior game designer w jednej z największych polskich firm produkujących gry na systemy mobilne. Praca po 8 godzin przy komputerze, a następnie kolejne kilka godzin w domu, pracując nad filmami nie była łatwa. Dlatego z wielką satysfakcją powitałem dzień, w którym mogłem uczynić tworzenie contentu na YouTube moją jedyną, pełnoetatową pracą.

 

 

Dzisiaj robię to co kocham - produkuję materiały video niemal każdego dnia, czy to będąc w swoim rodzinnym mieście, czy to podróżując za granicę. Przyświeca mi jeden cel - chciałbym, żeby te materiały stawały się coraz lepsze i trafiały do coraz większej rzeszy osób, przynosząc uśmiech na ich usta i relaks dla ich zmęczonych pracą czy nauką umysłów.

 

Nie mniej jednak, uważam, że jest jeszcze duże pole do zwiększenia jakości moich filmów - czy będzie to bardziej profesjonalny sprzęt do nagrywania i obróbki, czy dodatkowe środki na częstsze wyjazdy zagraniczne, które dają większe pole do popisu w tworzeniu ciekawszych materiałów - dodatkowa gotówka na prowadzenie kanału będzie miała bezpośrednie przełożenie na jakość filmów.

 

Dlatego zachęcam do wspierania mojego profilu na serwisie Patronite

~Kushi

Zostań Patronem

Edytuj Progi

Brak progów

Najnowsi Patroni