Strefa Patrona:

Autor
29

patronów

640 zł

miesięcznie

Miejsce w rankingu Autorów
99
miesięczne wsparcie
85
liczba patronów

  Jako dzieciak byłem przekonany, że kiedy dorosnę zostanę zawodowym Trenerem Pokemon. Kilkanaście lat później, pewnego wiosennego poranka spojrzałem w lustro i powiedziałem sobie: "Kurde, to naprawę się stało. " Tak, jestem jedną z nielicznych w Polsce osób, które żyją zawodowo z Pokemonów ale na tym moje ambicje i marzenia się nie kończą...

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Lepszy sprzęt!
Mając taką kwotę co miesiąc, mógłbym systematycznie odkładać te pieniądze i raz na jakiś czas kupować nowy sprzęt, potrzebny do uzyskania lepszej jakości filmów. W pierwszej kolejności będzie to lustrzanka, w następnej dron z kamerą.
0%
64 %
100%
osiągnięto 64%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 360 zł
Co miesiąc za granicę!
Uzyskując takie wsparcie mógłbym sobie pozwolić na co najmniej jedną krótką podróż zagraniczną w miesiącu. Jest tyle świata do nakręcenia!
0%
32 %
100%
osiągnięto 32%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1360 zł
Tournee po Polsce!
Przy takiej kwocie, będę odwiedzał jedno z Polskich miast każdego miesiąca. Podróże po Polsce są bardziej wymagające - zarówno fizycznie jak i finansowo - niż podróże po Europie. Jak to możliwe? Ano tak, że lot ze Szczecina do Londynu trwa 2 godziny, a jazda pociągiem do Krakowa... 10 godzin. Jednak dysponując taką kwotą, będę mógł poświęcić swój czas i pieniądze na odwiedzanie różnych miast w kraju i nagrywanie tam odcinków!
0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2360 zł
Dookoła świata!
Jestem mistrzem cięcia kosztów. Z 3 tysiącami miesięcznie w kieszeni nakręcę całe serie filmów z wszystkich zakątków świata. Latem lecę do Brazylii na tydzień z całkowitym budżetem wyprawy wynoszącym właśnie 3000! Wszystko jest możliwe!

O Autorze

 

Kanał na YouTube założyłem w styczniu 2016 roku, zainspirowany pierwszymi zapowiedziami Pokemon GO - gry która miała zrewolucjonizować rynek mobile gamingu. W tamtym czasie jedynie garstka wieloletnich fanów marki Pokemon dostrzegała potencjał tej aplikacji. 99% użytkowników nie wiedziało jeszcze, że taka gra jest w produkcji. Dzisiaj dziesiątki milionów osób codziennie grają w Pokemon GO, kolejne miliony codziennie oglądają materiały na temat gry w Internecie. Możnaby powiedzieć, że miałem szczęście trafiając w ten trend, gdy jako pierwszy w Polsce opublikowałem materiał z Pokemon GO, tuż po premierze gry. Ale samo szczęście nigdy nie wystarczy do zbudowania kanału - potrzebne są jeszcze setki, jeśli nie tysiące godzin włożonej pracy.

 

Jestem introwertykiem i z całą pewnością nerdem, bo jak inaczej nazwać kolesia, który w wieku 20 lat dalej grał w karty Pokemon? Studiowałem informatykę, pracowałem w pomocy technicznej Microsoftu, a później jako junior game designer w jednej z największych polskich firm produkujących gry na systemy mobilne. Praca po 8 godzin przy komputerze, a następnie kolejne kilka godzin w domu, pracując nad filmami nie była łatwa. Dlatego z wielką satysfakcją powitałem dzień, w którym mogłem uczynić tworzenie contentu na YouTube moją jedyną, pełnoetatową pracą.

 

 

Dzisiaj robię to co kocham - produkuję materiały video niemal każdego dnia, czy to będąc w swoim rodzinnym mieście, czy to podróżując za granicę. Przyświeca mi jeden cel - chciałbym, żeby te materiały stawały się coraz lepsze i trafiały do coraz większej rzeszy osób, przynosząc uśmiech na ich usta i relaks dla ich zmęczonych pracą czy nauką umysłów.

 

Nie mniej jednak, uważam, że jest jeszcze duże pole do zwiększenia jakości moich filmów - czy będzie to bardziej profesjonalny sprzęt do nagrywania i obróbki, czy dodatkowe środki na częstsze wyjazdy zagraniczne, które dają większe pole do popisu w tworzeniu ciekawszych materiałów - dodatkowa gotówka na prowadzenie kanału będzie miała bezpośrednie przełożenie na jakość filmów.

 

Dlatego zachęcam do wspierania mojego profilu na serwisie Patronite

~Kushi

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK