Strefa Patrona:

Autor
Szczecin
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
80

patronów

1600 zł

miesięcznie

8355 zł

łącznie

Jako dzieciak byłem przekonany, że kiedy dorosnę zostanę zawodowym Trenerem Pokemon. Kilkanaście lat później, pewnego wiosennego poranka spojrzałem w lustro i powiedziałem sobie: "Kurde, to naprawę się stało. " Tak, jestem jedną z nielicznych w Polsce osób, które żyją zawodowo z Pokemonów ale na tym moje ambicje i marzenia się nie kończą...

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Lepszy sprzęt!
Mając taką kwotę co miesiąc, mógłbym systematycznie odkładać te pieniądze i raz na jakiś czas kupować nowy sprzęt, potrzebny do uzyskania lepszej jakości filmów. W pierwszej kolejności będzie to lustrzanka, w następnej dron z kamerą.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Co miesiąc za granicę!
Uzyskując takie wsparcie mógłbym sobie pozwolić na co najmniej jedną krótką podróż zagraniczną w miesiącu. Jest tyle świata do nakręcenia!
0%
80 %
100%
osiągnięto 80%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 400 zł
Tournee po Polsce!
Przy takiej kwocie, będę odwiedzał jedno z Polskich miast każdego miesiąca. Podróże po Polsce są bardziej wymagające - zarówno fizycznie jak i finansowo - niż podróże po Europie. Jak to możliwe? Ano tak, że lot ze Szczecina do Londynu trwa 2 godziny, a jazda pociągiem do Krakowa... 10 godzin. Jednak dysponując taką kwotą, będę mógł poświęcić swój czas i pieniądze na odwiedzanie różnych miast w kraju i nagrywanie tam odcinków!
0%
53 %
100%
osiągnięto 53%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 1400 zł
Dookoła świata!
Jestem mistrzem cięcia kosztów. Z 3 tysiącami miesięcznie w kieszeni nakręcę całe serie filmów z wszystkich zakątków świata. Latem lecę do Brazylii na tydzień z całkowitym budżetem wyprawy wynoszącym właśnie 3000! Wszystko jest możliwe!

O Autorze

 

Kanał na YouTube założyłem w styczniu 2016 roku, zainspirowany pierwszymi zapowiedziami Pokemon GO - gry która miała zrewolucjonizować rynek mobile gamingu. W tamtym czasie jedynie garstka wieloletnich fanów marki Pokemon dostrzegała potencjał tej aplikacji. 99% użytkowników nie wiedziało jeszcze, że taka gra jest w produkcji. Dzisiaj dziesiątki milionów osób codziennie grają w Pokemon GO, kolejne miliony codziennie oglądają materiały na temat gry w Internecie. Możnaby powiedzieć, że miałem szczęście trafiając w ten trend, gdy jako pierwszy w Polsce opublikowałem materiał z Pokemon GO, tuż po premierze gry. Ale samo szczęście nigdy nie wystarczy do zbudowania kanału - potrzebne są jeszcze setki, jeśli nie tysiące godzin włożonej pracy.

 

Jestem introwertykiem i z całą pewnością nerdem, bo jak inaczej nazwać kolesia, który w wieku 20 lat dalej grał w karty Pokemon? Studiowałem informatykę, pracowałem w pomocy technicznej Microsoftu, a później jako junior game designer w jednej z największych polskich firm produkujących gry na systemy mobilne. Praca po 8 godzin przy komputerze, a następnie kolejne kilka godzin w domu, pracując nad filmami nie była łatwa. Dlatego z wielką satysfakcją powitałem dzień, w którym mogłem uczynić tworzenie contentu na YouTube moją jedyną, pełnoetatową pracą.

 

 

Dzisiaj robię to co kocham - produkuję materiały video niemal każdego dnia, czy to będąc w swoim rodzinnym mieście, czy to podróżując za granicę. Przyświeca mi jeden cel - chciałbym, żeby te materiały stawały się coraz lepsze i trafiały do coraz większej rzeszy osób, przynosząc uśmiech na ich usta i relaks dla ich zmęczonych pracą czy nauką umysłów.

 

Nie mniej jednak, uważam, że jest jeszcze duże pole do zwiększenia jakości moich filmów - czy będzie to bardziej profesjonalny sprzęt do nagrywania i obróbki, czy dodatkowe środki na częstsze wyjazdy zagraniczne, które dają większe pole do popisu w tworzeniu ciekawszych materiałów - dodatkowa gotówka na prowadzenie kanału będzie miała bezpośrednie przełożenie na jakość filmów.

 

Dlatego zachęcam do wspierania mojego profilu na serwisie Patronite

~Kushi

Wyszukiwarka

Wybierz