Kushi

69 patronów
Jako dzieciak byłem przekonany, że kiedy dorosnę zostanę zawodowym Trenerem Pokemon. Kilkanaście lat później, pewnego wiosennego poranka spojrzałem w lustro i powiedziałem sobie: "Łał, to naprawę się stało. " Tak, jestem jedną z nielicznych w Polsce osób, które zajmują się zawodowo Pokemonami...

O Autorze

 

Kanał na YouTube założyłem w styczniu 2016 roku, zainspirowany pierwszymi zapowiedziami Pokemon GO - gry która miała zrewolucjonizować rynek mobile gamingu. W tamtym czasie jedynie garstka wieloletnich fanów marki Pokemon dostrzegała potencjał tej aplikacji. 99% użytkowników nie wiedziało jeszcze, że taka gra jest w produkcji. Dzisiaj dziesiątki milionów osób codziennie grają w Pokemon GO, kolejne miliony codziennie oglądają materiały na temat gry w Internecie. Możnaby powiedzieć, że miałem szczęście trafiając w ten trend, gdy jako pierwszy w Polsce opublikowałem materiał z Pokemon GO, tuż po premierze gry. Ale samo szczęście nigdy nie wystarczy do zbudowania kanału - potrzebne są jeszcze setki, jeśli nie tysiące godzin włożonej pracy.

 

Jestem introwertykiem i z całą pewnością nerdem, bo jak inaczej nazwać kolesia, który w wieku 20 lat dalej grał w karty Pokemon? Studiowałem informatykę, pracowałem w pomocy technicznej Microsoftu, a później jako junior game designer w jednej z największych polskich firm produkujących gry na systemy mobilne. Praca po 8 godzin przy komputerze, a następnie kolejne kilka godzin w domu, pracując nad filmami nie była łatwa. Dlatego z wielką satysfakcją powitałem dzień, w którym mogłem uczynić tworzenie contentu na YouTube moją jedyną, pełnoetatową pracą.

 

 

Dzisiaj robię to co kocham - produkuję materiały video niemal każdego dnia, czy to będąc w swoim mieście, czy to podróżując za granicę. Przyświeca mi jeden cel - chciałbym, żeby te materiały stawały się coraz lepsze i trafiały do coraz większej rzeszy osób, przynosząc uśmiech na ich usta i relaks dla ich zmęczonych pracą czy nauką umysłów.

 

Nie mniej jednak, uważam, że jest jeszcze duże pole do zwiększenia jakości moich filmów - czy będzie to bardziej profesjonalny sprzęt do nagrywania i obróbki, czy dodatkowe środki na częstsze wyjazdy zagraniczne, które dają większe pole do popisu w tworzeniu ciekawszych materiałów - dodatkowa gotówka na prowadzenie kanału będzie miała bezpośrednie przełożenie na jakość filmów.

 

Dlatego zachęcam do wspierania mojego profilu na serwisie Patronite

~Kushi


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
R3dst1601 PL
R3dst1601 PL
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Łukasz
Łukasz
Próg: 20 zł
Lukasz Dobrowolski
Lukasz Dobrowolski
Próg: 20 zł
Michał Tomicki
Michał Tomicki
Próg: 75 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł