Kwadrat Gospodyń Miejskich

W Patronite od 21.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Reklama w mediach społecznościowych

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Do naszego sklepu przychodzi wiele ciekawych i wspaniałych ludzi, którzy bardzo często nas polecają swoim znajomym. Wieść o nas rozchodzi się pocztą pantoflową lub jesteśmy prezentowane z naszą działalnością na profilach społecznościowych innych zaprzyjaźnionych lokali. Raz nawet zdarzył się z nami wywiad ;) Do tej pory bazowałyśmy na pozyskiwaniu ruchu organicznego i zawsze jakieś inne wydatki były priorytetem przed wykupieniem płatnej reklamy. Zgromadziłyśmy tym sposobem ok. 1500 followersów, ale bardzo chciałybyśmy by jeszcze więcej osób dowiedziało się o inicjatywach jakie organizujemy :)

Konsultacja marketingowa

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Wszystkie działania, które robimy w "internetach " robimy bardzo intuicyjnie i w oparciu o to co się nauczymy, przeczytamy same. Chciałybyśmy omówić i zorganizować naszą strategię wzbogaconą o doradztwo profesjonalistów. Chcemy skonsultować nasze media społecznościowe, akcje cykliczne, to jaki zrobić sklep internetowy i jaki sprzęt do streamingu najlepiej skompletować dla naszych potrzeb.

Najem lokalu w ścisłym centrum miasta

1 700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 700 zł

brakuje

Utrzymanie punktu sprzedażowego i miejsca spotkań na warsztaty w samym środku miasta pozwala na wygodne dotarcie do nas wszystkim zainteresowanym i ułatwia im przyjazd, powrót i zatrzymanie się na parkingu. Bardzo lubimy naszą obecny lokal, w którego remont włożyłyśmy dużo osobistej pracy, jednak jest on zlokalizowany na obrzeżach centrum miasta i często słyszymy, że byłoby super, jakbyśmy były bliżej innych obiektów np. gastronomicznych lub innych sklepów. Wynajem od komercyjnego właściciela jest poza naszym zasięgiem finansowym, a realizacja tego celu pomoże nam stać się bardziej dostępnymi.
Zostań Patronem