Katarzyna Żeglicka

W Patronite od 02.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2066

Liczba Patronów: 1866

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
50 miesięcznie
810 łącznie

Poszukiwanie Dzikorosłej

360 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

310 zł

brakuje

W głowie mam pomysł na performans. Dałam mu tytuł "Dzikorosła". W ciele i w otoczeniu szukam korzeni a w ruchu dzikości. Temat chodzi za mną od sierpnia zeszłego roku. Od początku tego roku rozpoczęłam regularną praktykę ruchową, którą chciałabym kontynuować w studiu tańca. Do współpracy zaprosiłam moją taneczną przyjaciółkę Annę Dudek. Bardzo ważne jest dla nas, abyśmy pracowały w przystosowanym to tego miejscu. Marzy nam się praktyka trzy godziny w tygodniu. To przyspieszyłoby wykiełkowanie "Dzikorosłej".

Koszt wynajęcia sali na godzinę to 30 zł. Daje nam to 360 zł. miesięcznie.

Wielkie dzięki za Wasze wsparcie. Pierwszą rzeczą, za każdym razem, gdy wejdę na salę będzie wykrzyczenie do Was "DZIĘKUJĘ"

Droga z Dzikorosłą

500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

450 zł

brakuje

Praca nad "Dzikorosłą" to buszowanie w książkach i zdjęciach, obserwowanie przyrody i rozmowy z ludźmi. Ważnym elementem będą też konsultacje choreograficzne i dramaturgiczne. Pozwolą mi one przyjrzeć się swojej pracy z dystansu oraz skonfrontować z dotychczasowymi poszukiwaniami ruchowymi. Zależy mi na współpracy z osobą, która weźmie pod uwagę możliwości mojego ciała.

Wielkie dzięki za Wasze wsparcie. Kiedy będę wychodzić ze sali krzyknę do Was "DZIĘKUJĘ"
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
agniexka
agniexka
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Monika Kwaśniewska
Monika Kwaśniewska
Próg: 10 zł