W Patronite od 17.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 528

Liczba Patronów: 373

Zostań Patronem
37 patronów
562 miesięcznie
6 127 łącznie

#FeminizmWMałymMieścieOnline

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Rok 2020 zaskoczył nas wszystkich, prawda?! Dlatego spotkania książkowe pozwoliłam sobie przenieść do internetu. Ponieważ mam już grupę na Facebooku to właśnie tam spotykamy się na comiesięcznych LIVE'ach aby dyskutować o książkach. Plan jest taki, że na początku każdego miesiąca wybieramy lekturę, a potem ją czytamy i wspólnie omawiamy w trakcie spotkania online. Dzięki Twojemu wsparciu mogę kupować książki, których nie mam zarówno w wersji papierowej jak i ebooka. Tego typu spotkania pozwalają nam się spotykać mimo COVID-19 i dodają nam energii do czytania feministycznych klasyków, a raczej klasyczek. To doskonała szansa, żeby sięgnąć po książkę, która od dawna czeka na nas na półce i łypie okiem. Dzięki Twojemu wsparciu staje się to możliwe! Wpadaj na grupę Feministyczna Biblioteczka Lady Pasztet i łap za książkę!

Pasztet Podcast

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


UPDATE!!!

Póki co powstały trzy odcinki podcastu, także cel jest prawie zrealizowany. Montaż idzie najsprawniej w całym tym procesie, bo najtrudniejsze okazało się właśnie nagrywanie. Mimo wszystko staram się jak mogę i to, że mi ufacie i słuchacie podcastu doskonale motywuje mnie do działania. Spodziewajcie się następnych odcinków oraz tego, że wkrótce pojawią się także wywiady! Dzięki tej kwocie mam środki na montaż oraz na zakup niezbędnego sprzętu.

Odcinki podcastu znajdziesz między innymi na Spotify: https://open.spotify.com/show/6BT7RMvcygLnm2TCiMlyE6

***

W tej audycji będziemy oswajać słowo na „F”! Co to znaczy? Że znajdziesz tutaj informacje na temat ruchu feministycznego oraz jego historii. Komentarz do bieżących wydarzeń oraz wywiady z ciekawymi kobietami. Dowiesz się na jakie książki warto zwrócić uwagę, jakie filmy oraz seriale podejmują tematykę związaną z feminizmem. A wszystko to z poczuciem humoru oraz ciętym językiem prowadzącej!
Chcę przygotować na początek 5 odcinków podcastu. Środki pójdą na produkcję i montaż odcinków.
Zostań Patronem