Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Łanowa"

W Patronite od 16.01.2018

Transport Podopiecznych na spotkania

1 500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 455 zł

brakuje

Drodzy Patroni!

Podstawowym, regularnym wydatkiem naszego stowarzyszenia poza wyjazdami jest opłacenie specjalnego busa, który dowozi naszych Podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej na nasze spotkania w klasztorze oo. Dominikanów każdego tygodnia. Dzięki Waszym wpłatom będziemy mieć pewność, że nasze spotkania będą odbywały się co tydzień, przez cały rok szkolny. Zapraszamy do wsparcia i z góry bardzo Wam za to dziękujemy!

Weekendowy wyjazd rehabilitacyjny

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 955 zł

brakuje

Oprócz cotygodniowych spotkań chcemy organizować naszym Podopiecznym przynajmniej dwa razy w roku weekendowy wyjazd poza miasto. Potrzebujemy na ten cel środków na transport autokarem, zakwaterowanie dostosowane dla osób na wózkach inwalidzkich, wyżywienie i atrakcje. Regularna kwota wsparcia na tym poziome daje nam możliwość oprócz cotygodniowych spotkań wyjazdu na dwa weekendy w roku. Zachęcamy do wsparcia i z góry dziękujemy za pomoc!

Dwa 7-dniowe obozy rehabilitacyjne w roku

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 955 zł

brakuje

Co pół roku, w terminie zimowym i letnim staramy się organizować tygodniowe obozy dla naszych Podopiecznych. Dla wielu z nich są najważniejsze momenty w roku, o których mówią non stop i nie mogą się ich doczekać. Na obozach każdy z Podopiecznych ma swojego opiekuna - wolontariusza, który spędza z nim cały czas, dba o jego higienę, pomaga spożywać posiłki i buduje z nim relację. W trakcie obozów zabieramy Podopiecznych na basen, do krainy zabaw, na hipoterapię, dogoterapię i innych miejsc, które pomogą im się rozwinąć. Kwota założona w celu przy comiesięcznym wsparciu da nam możliwość organizowania oprócz cotygodniowych spotkań i dwóch weekendowych wyjazdów w roku także dwóch, 7-dniowym obozów rehabilitacyjnych. Transport, zakwaterowanie (także dla osób na wózkach inwalidzkich), wyżywienie, bilety wstępów do atrakcji i zajęcia rehabilitacyjne. Zachęcamy do wsparcia i z góry za nie dziękujemy!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)