Avatar użytkownika

Stowarzyszenie lePsie życie

42
patronów
2 085 
miesięcznie
22 510 
łącznie
42
patronów
2 085 zł 22 510 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Ale ekstra! Właśnie postawiłeś puszkę karmy specjalistycznej typu Gastro Intestinal dla chorych brzuszków naszych psiaków na leczeniu! Dziękujemy!
25 zł miesięcznie
Ta kwota pomoże nam kontynuować leczenie przewlekle chorych psiaków, które muszą na stałe przyjmować leki takie jak: forthyron czy hepatiale forte. Już my przypilnujemy by nie grymasiły i grzecznie jadły wszystkie tableteczki!
60 zł miesięcznie
Wow! Umożliwiłeś nam właśnie wysłanie psiaka na badanie USG bądź RTG. Bez tego nie będziemy mogli mu pomóc, musimy znaleźć przyczynę jego problemów. Dziękujemy, że pozwalasz nam działać, jesteśmy w tym razem <3
120 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu właśnie teraz będziemy mogli wykonać badanie krwi o profilu geriatrycznym, które jest podstawowym "must have" podczas diagnostyki chorego zwierzęcia. Brak nam słów… Ściskamy mocno!

W podziękowaniu, za tak duże wsparcie otrzymasz od nas imienny certyfikat „Psijaciela lePsiego życia”.
260 zł miesięcznie
Właśnie zakupiłeś worek 15 kg karmy specjalistycznej typu Gastro Intenational lub Hepatic - dzięki Tobie jeden z naszych psich seniorków jest zabezpieczony na najbliższy miesiąc! Mamy również fundusze na zakup leków na serce oraz comiesięcznej terapii preparatem typu Librela - która łagodzi ból kości i stawów. Bez Ciebie nie byłoby to możliwe, dziękujemy.

W podziękowaniu, za tak duże wsparcie otrzymasz od nas imienny certyfikat „Psijaciela lePsiego życia”.
500 zł miesięcznie
Wow! Ta kwota pozwoli nam umówić się na wizytę u specjalisty. Najczęściej korzystamy z usług kardiologa lub/oraz ortopedy. Właśnie teraz dzięki Tobie możemy skierować potrzebujące zwierzę do takiej osoby i zacząć działać by ulżyć mu w cierpieniu. To wielki krok, który umożliwi nam przygotować zwierzę i ustalić termin przyszłej operacji.. Jesteś niesamowity! Dziękujemy za wsparcie.

W podziękowaniu, za tak duże wsparcie otrzymasz od nas imienny certyfikat „Psijaciela lePsiego życia”.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie lePsie życie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie lePsie życie powstało w 2019 roku, by nieść pomoc potrzebującym zwierzętom, które trafiają do schroniska dla zwierząt w Miedarach w okolicy Tarnowskich Gór. Działamy non profit, na zasadach wolontariatu. Dajemy szansę tym najbardziej chorym, rannym, starszym – potrzebującym.Poznaj Stowarzyszenie lePsie życie
, które ratuje najbardziej potrzebujące zwierzęta ze schroniska w Miedarach. W ciągu jednego roku potrafimy objąć profesjonalną opieką weterynaryjną kilkadziesiąt psów i kotów! Niestety wiąże się to z ogromnymi potrzebami finansowymi: tylko w 2021 roku nasze opłaty za leczenie, karmę weterynaryjną oraz zabezpieczenie podopiecznych w domach tymczasowych lub w hotelach wyniosły ok. 108 tyś złotych. Bez wsparcia finansowego naszych darczyńców nie będziemy mogli dłużej nieść pomocy.
Czym dokładnie się zajmujemy?

  • leczeniem rannych i chorych zwierząt, które trafiają do schroniska w opłakanym stanie
  • szukaniem domów stałych i tymczasowych 
  • organizowaniem zbiórek karm specjalistycznych, darów rzeczowych oraz pieniężnych
  • prowadzeniem bazarku na łamach serwisu Facebook 
  • umieszczaniem i utrzymaniem zwierząt w hotelach
  • socjalizowaniem psów i kotów na terenie schroniska przygotowując je tym samym do adopcji

Dlaczego właśnie Patronite?

Na codzień możemy dawać z siebie wszystko, ale bez wsparcia ludzi o dobrych sercach nasze możliwości pozostają ograniczone. To właśnie Ciebie potrzebujemy i dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli się utrzymać: opłacając specjalistyczne badania oraz operacje. 


Zostań naszym Patronem

Wystarczy comiesięczna deklaracja: kwota równa dobrej filiżance kawy lub obiadu na mieście. Tak niewiele może zmienić wiele! Nie będziemy musieli się martwić o bieżące rachunki, nasi podopieczni otrzymają jak najszybszą pomoc i wsparcie. Spojrzymy w te smutne psie oczy i powiemy: „nie bój się już jesteś bezpieczny, zaopiekuje się Tobą”. 

Możemy zrobić to wspólnie, pomożesz?

 


 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie lePsie życie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Martyna Parlak
Martyna Parlak
10 zł
Laura Gwiżdż
Laura Gwiżdż
25 zł
Agnieszka
Agnieszka
60 zł
Anna Zdunek
Anna Zdunek
60 zł
Katarzyna Sadecka
Katarzyna Sadecka
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.