Lepszy Elbląg

W Patronite od 26.09.2019

1 akcja charytatywny w miesiącu

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Każda nasza akcja opiera się na elbląskiej młodzieży, która charytatywnie poświęca swój czas. Mimo to z organizacją wydarzeń zawsze wiążą się pewne koszty m.in
- projektowanie i druk plakatów, cegiełek
- zakup nagród
- zakup wody, kubeczków dla uczestników
- pamiątkowe upominki itp

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na pokrycie większości kosztów.

Nauka gry na gitarze dla młodzieży.

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Elbląska młodzież często deklaruje, że im się nudzi. Spotkani wieczorem z różnymi używkami i zapytani czemu to robicie, odpowiadają: "A co mamy robić?" Dlatego naszym celem jest pomoc młodym ludziom w znalezieniu zajęcia. Chcemy stworzyć klub młodzieżowy -miejsce, gdzie każdego dnia będzie na nich czekała jakaś propozycja, alternatywa dla włóczenia się po osiedlu. Osiągając ten cel będziemy mogli zatrudnić prowadzących bezpłatne zajęcia z nauki gry na gitarze.

Nauka gry na gitarze oraz zajęcia wokalne i spotkania dla seniorów.

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Dysponując taką sumą będziemy mogli zorganizować dla młodzieży bezpłatną naukę gry na gitarze oraz zajęcia wokalne. Ponadto będziemy w stanie organizować spotkania dla seniorów z występami młodzieży.

Nauka gry na gitarze, zajęcia wokalne, zajęcia teatralne i spotkania dla seniorów.

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Jeżeli uda nam się uzyskiwać taką kwotę, to poza nauką gry na gitarze, zajęciami wokalnymi będziemy mogli jeszcze wprowadzić zajęcia teatralne. Ponadto będziemy organizowali spotkania dla seniorów z występami młodzieży.

Wyjazdy dla młodzieży

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Uzyskując taką kwotę będziemy mogli w ramach klubu młodzieżowego organizować dla młodzieży rajdy rowerowe, spływy kajakowe i wycieczki.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)