Lepszy Elbląg

W Patronite od 26.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
60 zł łącznie
Jesteśmy stowarzyszeniem, którego celem jest lepszy Elbląg. Chcemy to osiągnąć poprzez: 1. Aktywizowanie młodzieży 2. Wspieranie potrzebujących 3. Przekazywanie wartości Dotychczasowy efekt naszych działań: 17 akcji 1880 uczestników 38710 zł i wiele kg żywności przekazanych potrzebującym.

O Autorze

Dotychczasowy efekt naszych działań to 17 akcji charytatywnych (biegów, turniejów, koncertów). Zbieraliśmy pieniądze na leczenie chorych dzieci, ciepłe ubrania dla bezdomnych, żywność dla ubogich rodzin.  (relacje i zdjęcia są dostępne na
www.lepszyelblag.pl)

 

Dalej chcemy pomagać! Żeby to było możliwe potrzebujemy wsparcia. Prosimy, żebyś pomógł nam wspierać potrzebujących. Mamy wspaniałą i chętną do pomocy młodzież, mamy zapał, mamy pomysły, chcemy pomagać kolejnym osobom ale także stworzyć klub młodzieżowy, gdzie na młodych będą czekały ciekawe bezpłatne zajęcia. To się uda, jeżeli znajdą się osoby, które nam pomogą!

Jak to się wszystko zaczęło:

W 2017 r. w trackie obchodów roku św. Brata Alberta w parafii pw. św. Brata Alberta w Elblągu prowadzonej przez księży Salwatorianów  zrodził się pomysł, aby na wzór świętego patrona zrobić coś dla innych.

Ta idea spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród młodzieży i tak powstała nasza grupa, która ma jedna cel: LEPSZY ELBLĄG!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem