Life On Wheelz

W Patronite od 16.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 62

Liczba Patronów: 71

Zostań Patronem
233 patronów
5 650 miesięcznie
44 085 łącznie

Założenie kanału na YouTube

6 000 zł

miesięcznie

94%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Założenie kanału Life On Wheelz na YouTube. Kupię kamerę, zainwestuję w profesjonalny program do edycji wideo, zorganizuję sprzęt nagłośnieniowy, ogarnę montażystę. Chcę rozwinąć moją pasję filmowca, robić ambitne produkcje, które przyczynią się do naświetlania problemów, marzeń i celów osób z niepełnosprawnościami w mediach.

Fachowa rehabilitacja

8 000 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

2 350 zł

brakuje

Zorganizuję sobie fachową, zogniskowaną na mojej jednostkę chorobowej rehabilitację przez co najmniej trzy dni w tygodniu.

Wynajęcie asystenta/asystentki

10 000 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

4 350 zł

brakuje

Wynajmę pomocnika, który odciąży moich rodziców i moją dziewczynę z konieczności całodobowej opieki nade mną i pozwoli mi w większym stopniu się uniezależnić, czego zawsze chciałem, choć wydawało mi się to nierealne. Wtedy to dopiero będę miał przygody!

Wspólne życie z moją dziewczyną

12 000 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

6 350 zł

brakuje

Dzięki przekroczeniu tego progu będę mógł w końcu zamieszkać na stałe z Agatą. Co jest moim największym marzeniem.

Leasing kampera

20 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

14 350 zł

brakuje

Wyleasinguję dostosowanego do moich potrzeb kampera i będę mógł w końcu bezproblemowo zwiedzać świat. Spełnię też swoje największe marzenie podróżnicze, objadę Włochy wzdłuż i wszerz. Oczywiście zdam Wam wyczerpującą relację!

Wynajęcie mieszkania

1 800 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wynajmę sobie dostosowane mieszkanie, w którym będę mógł od czasu do czasu pomieszkiwać z moją dziewczyną. Kupię sobie nowe łóżko rehabilitacyjne, specjalny dźwig do podnoszenia mnie z łóżka i wiele innych rzeczy, które podniosą mój komfort życia.

Założenie humorystycznego kanału na TikToku

2 300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Założenie kanału Life On Wheelz na TikToku. Kupię kamerę, zainwestuję w profesjonalny program do edycji wideo, ogarnę montażystę. Chcę dzięki temu trafić z moją agendą do młodych osób, mam już wiele pomysłów jak to zrobić.

Rozwój konta Life On Wheelz na Instagramie

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zatrudnię fotografa, żeby cykał jeszcze lepsze zdjęcia. Zainwestuję w posty sponsorowane, żeby moja agenda dotarła do wszystkich zainteresowanych, weszła do mainstreamu. Dzięki waszym wpłatom będę mógł się skupić tylko i wyłącznie na rozwijaniu mojej działalności w ramach równościowego projektu Life On Wheelz.
Zostań Patronem