Life On Wheelz

W Patronite od 16.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 99

liczba Patronów: 193

40 patronów
1 795 zł miesięcznie
14 710 zł łącznie

Fajne życie

2 500 zł

miesięcznie

71%

osiągnięto

705 zł

brakuje

Wynajmę sobie dostosowane mieszkanie, w którym będę mógł od czasu do czasu pomieszkiwać z moją dziewczyną. Kupię sobie nowe łóżko rehabilitacyjne, specjalny dźwig do podnoszenia mnie z łóżka i wiele innych rzeczy, które podniosą mój komfort życia. Zainwestuję też pieniądze w rozwój konta Life On Wheelz (profesjonalny tłumacz, fotograf, operator, założę kanał na YouTube).

Życie na wypasie

5 000 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

3 205 zł

brakuje

Wynajmę sobie dostosowane mieszkanie, w którym będę mógł mieszkać z moją dziewczyną. Kupię sobie nowe łóżko rehabilitacyjne, specjalny dźwig do podnoszenia mnie z łóżka i wiele innych rzeczy, które podniosą mój komfort życia. Poza tym zatrudnię opiekunki/opiekunów, którzy odciążą moich rodziców i moją dziewczynę z konieczności całodobowej opieki nade mną i pozwolą mi w większym stopniu się uniezależnić, czego zawsze chciałem, choć wydawało mi się to nierealne. Zainwestuję też pieniądze w rozwój konta Life On Wheelz (profesjonalny tłumacz, fotograf, operator, założę kanał na YouTube). Ponadto zorganizuję sobie fachową, zogniskowaną na mojej jednostkę chorobowej rehabilitację przez co najmniej trzy dni w tygodniu.

Wycieczka kamperem po słonecznej Italii

7 500 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

5 705 zł

brakuje

Od zawsze marzyłem, żeby zwiedzić wzdłuż i wszerz Włochy. Już kiedyś podjąłem taką próbę, ale skutecznie zniechęciły mnie do tego ceny wynajmu kampera przystosowanego do moich potrzeb, czyli takiego z przesuwanymi drzwiami i podjazdem na wózek. Jednak z waszą pomocą na pewno mi się to uda!
Zostań Patronem