Avatar użytkownika

Liga TV

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Liga TV Polska to kanał YT transmitujący mecze piłki nożnej w bardziej amatorskim wydaniu. Aktualnie transmitowane są mecze od IV ligi do A-klasy mężczyzn oraz I-III ligi kobiet w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz wielkopolskim. W przyszłości planuję wyjazdy na mecze rozgrywane w bardziej odległych miejscowościach.

O MNIE:

Mam na imię Rafał, mam 31 lat i moją pasją jest piłka nożna w bardziej amatorskim wydaniu. Lubię jeździć na mecze niskich lig i przy okazji pokazywać je innym ludziom. Bardzo często zawodnicy grający w takich drużynach ciężko pracują na co dzień i do tego poświęcają sporo swojego czasu na treningi oraz mecze nie dostając za to ani złotówki. Moje transmisje są ukłonem w ich stronę. Poza tym wydaje mi się, że po meczu fajnie jest popatrzeć na własne wyczyny :)
 

TRANSMISJE:

Głownie pokazuję mecze kujawsko-pomorskiej A-klasy, ale kibice mogą oglądać u mnie B-klasę, klasę okręgową, IV, a nawet III ligę. Pokazuję również rozgrywki piłkarskie kobiet (I i III liga). Zimą transmituję futsal oraz siatkówkę. Generalnie działam na obszarze, w którym stykają się granice województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego (zasięg około 100 km). W miarę rozwoju kanału będę starał się poszerzać mój zasięg.

 

Od czasu do czasu pokazuję też mecze siatkówki, a w przyszłości chciałbym pokazywać również koszykówkę.
 

JAKOŚĆ:

Jest jaka jest, ale stale się poprawia :). Sprzęt w wersji budżetowej nie pozwala mi na wiele, ale większości osób to nie przeszkadza. Ludzie cieszą się, że mogą pooglądać mecze swoich lokalnych zespołów :). Udało się wprowadzić w ostatnim czasie fajne grafiki, składy, strzelców i zegar z wynikiem. Niedługo pojawią się powtórki sytuacji i bramek jeszcze podczas transmisji. W przyszłości planuję ulepszenie sprzętu i transmitowanie w coraz lepszej jakości obrazu oraz dźwięku. Nie ukrywam, że pomoc patronów to wszystko przyspieszy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YPRCsds60r0

 

https://www.youtube.com/watch?v=LZ6Maxcz5Gg