Lisie Sprawy

W Patronite od 01.03.2019

Jeden z najpopularniejszych, internetowych komiksów w Polsce! Opowiadający o przygodach średniowiecznych lisków mieszkających w zamku z sera. Ich codzienne problemy są bardzo ponadczasowe, a sposoby na nie - wyjątkowo uniwersalne. Każdy dzięki nim wie, że ojojane miejsca bolą mniej.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Beata “Ari” Smugaj i rysuję lisy w internecie. Możecie znać mnie przed wszystkim z prowadzonej przeze mnie na Facebooku strony, gdzie publikuję moje puchate ilustracje.

Bohaterami Lisich Spraw są średniowieczne lisy mieszkające w zamku z sera, i chociaż Lisi Król wyciął swoją koronę z kartonu, to rządzi dzielnie od czterech lat tym wyjątkowym królestwem.

“Ojojane miejsca bolą mniej” to hasło, dzięki któremu Lisie Sprawy rozprzestrzeniły się w internecie i zdobyły SERca fanów. Obecnie moje grono odbiorców to 115 tysięcy osób! Dlatego zaczęłam pracę nad Lisami na pełen etat, rzucając pracę w reklamie i wykorzystując swoje socjologiczne i artystyczne zacięcie.

Prywatnie lubię grać w gry, piję dużo kawy i kocham dwie świnki morskie Teslę i Grahama Bella, a one prócz mnie, kochają także ogórki.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)