Local Healer

W Patronite od 08.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1417

Liczba Patronów: 620

Kup na prezent
24 patronów
140 miesięcznie
1 750 łącznie
Czytam karty, uświadamiam i przy okazji pokazuję, że tarot jest narzędziem, z którym może pracować każdy.

O Autorze

Słowo wstępu.

Gdybym chciała precyzyjnie określić, kiedy miało miejsce moje pierwsze spotkanie z tarotem, to z pewnością musiałabym wskazać czas mojego dzieciństwa. Temat kart tarota w moim domu nigdy nie był tabu.

Doświadczenie, które miałam z tarotem jako dziecko i nastolatka nie należało do pozytywnych. Mogłabym śmiało stwierdzić, że byłam ofiarą kart tarota a może bardziej: ofiarą ludzi, którzy nieumiejętnie go wykorzystywali podczas swojej pracy.

Po wielu latach poszukiwań i duchowych wędrówek, staram się odczarować nie tylko Wasze negatywne nastawienie do kart, lecz także i swoje. Staram się przedstawić tarot w neutralnym świetle. Staram się również pokazać, że tarot może mieć właściwości terapeutyczne i dosłownie każdy może z nim pracować.

 

Jak to wszystko się zaczęło?

Los rzucał mną w różne strony [... ] przypadkowo (podobno nie ma przypadków) trafiłam w miejsce, w którym spotkałam moją mentorkę i duchową przewodniczkę. Moja duchowa matka przekazała mi wszystko to, co sama wiedziała o tarocie, ezoteryce, duchowości itd.

Wszystko to, co wiem o tarocie zostało mi przekazane ustnie. W taki sam sposób wiedzę otrzymała moja przewodniczka (od swoich krewnych). Powiedziałaby, że dosłownie zostałam wtajemniczona w ten świat. Dostałam wiedzę, której nie ma w książeczkach dołączonych do talii kart, nie ma jej w poradnikach dotyczących tarota. 

Nie mam jednak monopolu na wiedzę, dlatego czuję silną potrzebę, by przekazać moje doświadczenie dalej. 

Jeżeli mogłabym opisać, w jaki sposób pracuję z kartami, to powiedziałabym, że pracuję w sposób świadomy. Moja wiedza opiera się na badaniach i odkryciach szkół: francuskiej, hiszpańskiej, brytyjskiej oraz amerykańskiej. Stosuję techniki hermetyczne, staram się czytać karty na wielu płaszczyznach.

Za każdym razem powtarzam Wam, że praca z tarotem to poszukiwanie. Tarot nie jest narzędziem fatalistycznym: nie ocenia, nie krytykuje, nie wydaje nakazów, nie przewiduje. Karty pokazują nam, że każdy człowiek ma wolną wolę. Nikt nie jest w stanie stwierdzić, co będzie miało miejsce jutro: nie jesteśmy Bogiem, bóstwem, medium żeby o tym decydować. Nie jesteśmy w stanie kontrolować przeznaczenia.

Jaka jest moja misja?

Chciałabym odczarować obraz kart tarota, który jest obecny w naszym społeczeństwie. Tarot nie musi kojarzyć się ze strachem, kadzidłami, czarnymi kotami i szklaną kulą. Tarot, to przede wszystkim drogowskaz. Nie trzeba mieć nadprzyrodzonych umiejętności, by korzystać z kart. Świadomość jest kluczem do dobrej pracy z kartami.

Co daje nam praca z kartami?

Pozwala nam wzmocnić relację z naszym wnętrzem. Celem naszej misji na tej Ziemi jest wzbogacanie się. Nie chodzi tu o akumulowanie kapitału, kupowanie domów czy ziemskie przyjemności (bo przecież i tak nie zabierzesz mieszkań czy aut ze sobą do grobu).

To wzbogacanie się dotyczy tylko i wyłącznie pracy duchowej: pogłębiania naszej świadomości, nauki bezinteresowności, pozbywania się pragnień i otwartości serca: te bogactwa zostają z Twoją duszą już na zawsze. To jest właśnie wartość, która płynie z konsultacji z tarotem. 

Skąd pochodzi wiadomość?

Nie od Boga, nie od aniołów, nie z doświadczenia wróżbity czy tarocisty, nie z intuicji. Wiadomość, którą otrzymujesz podczas konsultacji pochodzi z Twojego wnętrza. Rozkład kart jest jak lustro. Możesz z rozkładu odczytać odbicie, którego nie jesteś w stanie zobaczyć na co dzień. 

Drodzy Patroni,

Jeżeli już jesteście w tym miejscu, to chciałabym Wam z całego serca przede wszystkim podziękować za Wasza obecność. Czego możecie się ode mnie spodziewać? W ramach podziękowań będę co tydzień udostępniała Wam horoskopy tygodniowe. Mam nadzieję, że będzie to dla Was pomocny drogowskaz. 

Gdzie możecie mnie znaleźć? 

Instagram:
https://www.instagram.com/local.healer/

Strona oficjalna: [w budowie]
http://localhealer.pl/

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCf-WaORD4H0xTCBkcelb0MA

Linktr.ee:
https://linktr.ee/localhealer

Dziękuję,
Ola Kaczmarek

@localhealer

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paulina Krzyżańska
Paulina Krzyżańska
Próg: 5 zł
Samanta Lewandowicz
Samanta Lewandowicz
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Ola Dziadkowiec
Ola Dziadkowiec
Próg: 5 zł
Anna Mucha
Anna Mucha
Próg: 5 zł
Klaudia Juraszczyk
Klaudia Juraszczyk
Próg: 25 zł