Ludzie Pełni Życia

W Patronite od 10.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1745

Liczba Patronów: 1758

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
153 miesięcznie
2 229 łącznie
Naszym celem jest wzmacnianie jedności małżeńskiej. Budowanie dobrych relacji. Tworzymy przestrzeń do pracy nad sobą i nad związkiem.
Tworzymy wydarzenia, które pozwolą wielu małżeństwom poprawić relacje, a tym samym umocnić je i zapobiec fali rozwodów, także dzięki indywidualnemu rozwojowi.

O Autorze

Cześć :) Tu Ludzie Pełni Życia! :)

Jesteśmy rodziną, która odkryła, że z doświadczenia miłości Boga wypływa wszystko.

Niesiemy więc radość i nadzieję, że budowanie szczęśliwych relacji jest możliwe, że mimo trudów życia, skomplikowanej przeszłości i problemu, który dotyka każdego z nas, czyli braku czasu, podstawową sprawą jest tworzenie szczęśliwej rodziny,

miejsca, do którego chcemy wracać z ochotą i gdzie spotykamy bliskie nam osoby, które nas wspierają i dzięki którym chcemy stawać się coraz lepsi każdego dnia.

Projekty, które tworzymy:

Weekend Ojców - https://ludziepelnizycia.pl/weekend-ojcow/

Weekend Kobiet - https://ludziepelnizycia.pl/weekend-kobiet-gdynia/

Weekend dla Małżeństwa

Dzień z Tatą - https://ludziepelnizycia.pl/dzien-z-tata/

Dzień Kobiet - https://ludziepelnizycia.pl/dzien-kobiet-8-0/

Szorstka Wiara - https://ludziepelnizycia.pl/szorstkawiara3/

Kursy online -  https://ludziepelnizycia.pl/sklep/

Konferencje i Kursy http://www.gakt.info/studia-12209/kurs-dla-narzeczonych-12212

Mamy też już na swoim koncie projekty internetowe - rekolekcje wielkopostne online pod nazwą „Obudź się Ewangelią”, współtworzymy strony z modlitwą o potomstwo i za kobiety w stanie błogosławionym. Te wszystkie inicjatywy to katolickie wydarzenia, które mają wspierać innych i pomagać w budowaniu dobrych relacji – z Bogiem i z ludźmi.

 

Tworzymy w nich przestrzeń, w której można spotkać się z Bogiem w codzienności, podczas zajmowania się „zwykłymi sprawami”. Poza tym wzmacniają się dzięki temu także nasze najważniejsze powołania – do męskości i do kobiecości. Niesamowite odkrycia i poruszenia serc w trakcie naszych wydarzeń pokazują nam, że jest to dzieło Boże.

Nieustannie się ono rozwija, a my mamy jeszcze wiele nowych pomysłów :)

Zapraszamy Was więc do naszego świata, pełnego pasji, pełnego Boga, pełnego Życia! :)

Jesteśmy od 11 lat małżeństwem i bardzo nam z tym dobrze :)

Mamy troje dzieci: Kornelię (10), Izabellę (5) i Ignacego (4), dzięki którym dojrzewamy, rozwijamy się i uczymy pokory i swoich granic ;) , ale i tego, by jak one widzieć otaczający nas świat, cieszyć się nim i z nową nadzieją zaczynać każdy dzień.

Od wielu lat jesteśmy związani z Ruchem Szensztackim, w którym się formujemy i dbamy o to, by być bliżej Nieba i siebie. https://szensztat.pl/

W czasie naszego bycia razem odkryliśmy też nasze „powołanie w powołaniu”, jakim jest przyciąganie innych do Boga. Z radością :D

Od lat bierzemy udział w Kursie dla Narzeczonych „Radość miłości” w Gdyni, kilka lat prowadziliśmy też Kawiarenki Dialogowe dla Małżonków, mamy kontakt z bardzo wieloma parami i stąd wiemy, że wszystkie problemy zaczynają się od braku komunikacji, czyli braku czasu dla siebie.

Chcemy więc pokazywać, że randki po ślubie to nie nudny obowiązek, ale niezwykła przygoda, która fascynuje tym bardziej, im dłużej się w niej uczestniczy. Co nie znaczy, że obywa się bez tarć :) i że to jest w porządku. 

Nasza misja to zarażanie Bożą radością. Chcemy inspirować do odkrywania piękna małżeńskiego życia, do duchowego rozwoju, do wdzięczności za życie, jakie Pan Bóg nam ofiarował, bo to jest najlepsza droga do świętości.

Jeśli macie ochotę spotkać się z nami czy porozmawiać, koniecznie dajcie nam znać :)

A za wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć w jakikolwiek sposób, już teraz się modlimy.

Marta i Stanisław Jędrzejewscy - założyciele projektu LUDZIE PEŁNI ŻYCIA

 

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCtSFe0AmsSq2pc5Q3EDvV1Q

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ludziepelnizycia/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Ludzie-Pe%C5%82ni-%C5%BBycia-124621151791909/


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karolina Gogacz
Karolina Gogacz
Próg: 25 zł
Jagoda Kabacińska
Jagoda Kabacińska
Próg: 50 zł
Aneta  Nowińska
Aneta Nowińska
Próg: 14 zł
Anonimowy patron
Próg: 14 zł
Kinga Buczak
Kinga Buczak
Próg: 50 zł