Luna i Las

W Patronite od 20.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 342

liczba Patronów: 403

21 patronów
650 zł miesięcznie
3 710 zł łącznie
Las jest moim miejscem mocy. Maluję, projektuję, piszę w inspiracji naturą. Eksploruję temat życia w świecie pełnym przeplatających się cykli: kobiecych, miesięcznych, rytmów natury. Dzielę się rodzicielstwem połączonym z lasem.

O Autorze

luna i las

Moi drodzy, przyśnił mi się sen, w którym byłam częścią dużej wioski. Wieczór, ogień ogniska, śpiew, taniec. Poczucie wspólnoty i wsparcia. Bose stopy, zapach roślin wokół. Dotyk wspierających dłoni na moich plecach. Taki świat chcę współtworzyć. Krok po kroku.

A tymczasem zapraszam Was do współtworzenia wirtualnej wioski "Luna i Las".
Jako mała, jednoosobowa kameralna firma i samodzielna mama 3,5 letniej Zosi, znajduję się w ciekawym miejscu w czasach kwarantanny. Ja wraz z córką potrzebujemy czasu i cierpliwości, by znaleźć nowe rytmy wspólnej aktywności i mojej pracy. 

 *** Dzięki Waszej subskrybcji, będzie możliwe finansowe przetrwanie tego czasu i dalszy rozwój moich działań. ***

Doświadczamy ciekawych czasów. Wirus uczy nas, jak bardzo jesteśmy połączeni. Nasze działania potrzebują zaktualizowania. Szukamy nowych dróg zarabiania. Mierzymy się z lękiem. Pozwalamy sobie na zatrzymanie. Otwieramy się na nieznane i znajdujemy zaufanie. Coraz wyraźniej widzimy, że kiedy my się zatrzymujemy, planeta zaczyna oddychać.

Potrzebujemy odnajdywać drogę do oddechu wraz z nią w jednym rytmie.

Luna i Las to miejsce, w którym dzielę się moją twórczością zanurzoną w przyrodzie.
Wiem, że wiele osób spośród Was ukochało sobie kojące pełne zieloności wzory, które tworzę

Setki kobiet praktykuje obserwację swoich miesięcznych cykli z kalendarzem księżycowym
 

kalendarz księżycowy


Moja głowa kipi od pomysłów, jak rozwijać Luna i Las. Wiele z nich teraz po prostu muszę odpuscić, układając z córką klocki w czasach kwarantanny. 

  • Już wiem, że gdy znów będzie można spotykać się twarzą w twarz, powrócę z leśnymi kręgami - warsztatami, z poruszeniem ciała i zanurzeniem w akwarelową twórczość. 

shinrin yoku

  • Chcę propagować kalendarz księżycowy, a wraz z nim uważność na nasz indywidualny rytm miesięczny , na czerpanie mocy ze wszystkich jego aspektów. 
  • W mojej głowie krystalizują się pomysły na ilustracje do książek dla leśnych dzieci. Na karty, plakaty, workbooki zachęcające dzieci i rodziców do wyjścia w las, do eksploracji dzikości, do odkrywania połączenia z naturą. Pragnę propagować leśną edukację.

leśne dzieci

  • Chcę przypominać o oddechu, o tym, jak dobrze czasami zanurzyć stopy w mchu, o pełnym prostoty byciu na Planecie Ziemia.
  • Chce pisać o tym, jak bycie w naturze poprawia naszą odporność, wewnętrzny dobrostan i twórczą energię.
  • Chcę wspierać Życie, kobiety w ciąży, dzięki ilustrowanym afirmacjom porodowym.

afirmacje porodowe

  • Chcę rozwijać blogowy cykl "leśność", zapraszać do niego różnorodnych ludzi, dla których las i natura są ważne, na różne sposoby. 
  • Będę dalej malować pełne zieloności grafiki. 

pościel leśna

 

A Ty, masz moc dołożyć cegiełkę do spełnienia tych marzeń i przetrwania najbliższych, pełnych wyzwań miesięcy.
Dziękuję <3


 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem