[ SHIRO AKA ]

W Patronite od 28.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
375 łącznie
Niezależny magazyn karate kyokushin. W Shiro Aka [shiroaka.com] znajdziesz relacje z wydarzeń, artykuły o psychologii sportu, niezwykle ciekawe wywiady, a także podcasty na długie godziny! Redaktor naczelną magazynu jest Natalia Stachowicz.

O Autorze

[ CZEŚĆ! ]

 

[ SHIRO AKA ]


    [ SHIRO AKA ] to magazyn przeznaczony dla karateków, co nie oznacza, że tylko dla nich. Oprócz rozległych artykułów na temat psychologii sportu, czy wywiadów z czołowymi karatekami, na shiroaka.com można znaleźć także materiały wideo oraz godziny niezwykle ciekawych podcastów.

 

[ REDAKCJA ]
 

   Na redakcję Shiro Aka składają się zarówno ci młodzi, jak i już doświadczeni karatecy. Mimo to pracujemy płynnie. Jest to nawet zaleta, ponieważ tworzymy materiały przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam przyjemność zajmować stanowisko redaktor naczelnej. Każdy z nas wkłada w ten magazyn masę pracy. Jak na razie najlepszą nagrodą za ten wkład jest Wasz pozytywny odbiór materiałów.

 

[ PODCAST ]
 

   Podcast [ SHIRO AKA ] rządzi się swoimi prawami. Podobno nagrania wychodzą nam całkiem nieźle! Sprzęt do nagrywania kupiliśmy ze środków z Patronite. Jak na razie podcast ukazuje się na takich platformach jak:

 • YouTube
 • Spotify
 • Apple Podcasts
 • Spreaker
 • Stitcher

  

  Nasz podcastowy plan zakłada realizację dużego projektu. Zapewniam, że to coś, czego jeszcze nie było ani w świecie karate, ani w tym "niekarateckim". 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Leszek Rodziewicz
Leszek Rodziewicz
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł