[ SHIRO AKA ]

W Patronite od 28.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
375 zł łącznie
Magazyn kyokushin. Wywiady, podcasty, wydarzenia i wiele wiele więcej...

O Autorze

[ CZEŚĆ! ]

 

[ SHIRO AKA ]


    [ SHIRO AKA ] to magazyn przeznaczony dla karateków, co nie oznacza, że tylko dla nich. Oprócz rozległych artykułów na temat psychologii sportu, czy wywiadów z czołowymi karatekami, na shiroaka.com można znaleźć także materiały wideo oraz godziny podcastów.

[ REDAKCJA ]
 

   Redakcja [ SHIRO AKA ] liczy 20 osób. Składają się na nią zarówno ci młodzi, jak i już doświadczeni karatecy. Mimo to pracujemy płynnie. Jest to nawet zaleta, ponieważ tworzymy materiały przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam przyjemność zajmować stanowisko redaktor naczelnej. Każdy z nas wkłada w ten magazyn masę pracy. Jak na razie najlepszą nagrodą za ten wkład jest Wasz pozytywny odbiór materiałów.

 

[ ROZWÓJ ]
 

   Na razie [ SHIRO AKA ] jest jedynie w wersji elektronicznej. Jednak celem redakcji jest wydanie magazynu w druku. To nie tak łatwe, jak się wdaje. Bez wsparcia innych nie mamy szans osiągnąć tego celu w czasie, który sobie wyznaczyliśmy. Pierwszy numer kwartalnika ma ukazać się 1 sierpnia. Główną przeszkodą jest kwestia finansowa. Chcielibyśmy, aby każdy karateka w Polsce miał możliwość kupienia naszego magazynu. To oznacza, że nakład musi być liczony w tysiącach, więc koszty druku także. Robimy, co możemy, jednak nie ukrywamy, że bezinteresowna pomoc zawsze dodaje skrzydeł. Dziękujemy za każde, nawet drobne wsparcie!

 

[ PODCAST ]
 

   Podcast [ SHIRO AKA ] rządzi się swoimi prawami. Podobno nagrania wychodzą nam całkiem nieźle! Sprzęt do nagrywania kupiliśmy ze środków z Patronite. Jadnak do najwyższej jakości jeszcze nam daleko. Jak na razie podcast ukazuje się na takich platformach jak:

  • YouTube
  • Spotify
  • Apple Podcasts
  • Spreaker
  • Stitcher

   Umieszczanie reklam na początku podcastów jest dla nas szansą na dochód. Jak na razie to jedyne źródło zarobku. Nie myślcie, że zarabiamy na tym krocie. Wręcz przeciwnie, starcza jedynie na opłacenie hostingu podcastu.
   Jednak podcast jest tą częścią [ SHIRO AKA ], która zaraz po papierowej wersji magazynu, może się okazać najbardziej rozwojową. Dlatego chcielibyśmy ulepszać jakość naszych materiałów i docierać do większej liczby odbiorców.
  Nasz podcastowy plan zakłada realizację dużego projektu. Zapewniam, że to coś, czego jeszcze nie było ani w świecie karate, ani w tym "niekarateckim". Mogę też zagwarantować, że każdy będzie mógł z tego skorzystać (namacalnie). Ciekawi? Poczekamy, zobaczymy... 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!