[ SHIRO AKA ]

W Patronite od 28.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
375 łącznie
Magazyn kyokushin. Wywiady, podcasty, wydarzenia i wiele wiele więcej...

O Autorze

[ CZEŚĆ! ]

 

[ SHIRO AKA ]


    [ SHIRO AKA ] to magazyn przeznaczony dla karateków, co nie oznacza, że tylko dla nich. Oprócz rozległych artykułów na temat psychologii sportu, czy wywiadów z czołowymi karatekami, na shiroaka.com można znaleźć także materiały wideo oraz godziny podcastów.

[ REDAKCJA ]
 

   Redakcja [ SHIRO AKA ] liczy 20 osób. Składają się na nią zarówno ci młodzi, jak i już doświadczeni karatecy. Mimo to pracujemy płynnie. Jest to nawet zaleta, ponieważ tworzymy materiały przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam przyjemność zajmować stanowisko redaktor naczelnej. Każdy z nas wkłada w ten magazyn masę pracy. Jak na razie najlepszą nagrodą za ten wkład jest Wasz pozytywny odbiór materiałów.

 

[ ROZWÓJ ]
 

   Na razie [ SHIRO AKA ] jest jedynie w wersji elektronicznej. Jednak celem redakcji jest wydanie magazynu w druku. To nie tak łatwe, jak się wdaje. Bez wsparcia innych nie mamy szans osiągnąć tego celu w czasie, który sobie wyznaczyliśmy. Pierwszy numer kwartalnika ma ukazać się 1 sierpnia. Główną przeszkodą jest kwestia finansowa. Chcielibyśmy, aby każdy karateka w Polsce miał możliwość kupienia naszego magazynu. To oznacza, że nakład musi być liczony w tysiącach, więc koszty druku także. Robimy, co możemy, jednak nie ukrywamy, że bezinteresowna pomoc zawsze dodaje skrzydeł. Dziękujemy za każde, nawet drobne wsparcie!

 

[ PODCAST ]
 

   Podcast [ SHIRO AKA ] rządzi się swoimi prawami. Podobno nagrania wychodzą nam całkiem nieźle! Sprzęt do nagrywania kupiliśmy ze środków z Patronite. Jadnak do najwyższej jakości jeszcze nam daleko. Jak na razie podcast ukazuje się na takich platformach jak:

 • YouTube
 • Spotify
 • Apple Podcasts
 • Spreaker
 • Stitcher

   Umieszczanie reklam na początku podcastów jest dla nas szansą na dochód. Jak na razie to jedyne źródło zarobku. Nie myślcie, że zarabiamy na tym krocie. Wręcz przeciwnie, starcza jedynie na opłacenie hostingu podcastu.
   Jednak podcast jest tą częścią [ SHIRO AKA ], która zaraz po papierowej wersji magazynu, może się okazać najbardziej rozwojową. Dlatego chcielibyśmy ulepszać jakość naszych materiałów i docierać do większej liczby odbiorców.
  Nasz podcastowy plan zakłada realizację dużego projektu. Zapewniam, że to coś, czego jeszcze nie było ani w świecie karate, ani w tym "niekarateckim". Mogę też zagwarantować, że każdy będzie mógł z tego skorzystać (namacalnie). Ciekawi? Poczekamy, zobaczymy... 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika