Magia Natury

W Patronite od 30.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 901

Liczba Patronów: 544

Zostań Patronem
Kup na prezent
35 patronów
530 miesięcznie
7 970 łącznie
Dobry kanał to nie tylko autor, czyli ja, ale także, a raczej przede wszystkim, widzowie, czyli Wy. Bez Was, mimo najszczerszych moich starań, nie byłoby kanału.

O Autorze

Drodzy Widzowie kanału Magia Natury,

mam na imię Łukasz i cieszę się, że tak chętnie oglądacie moje filmy. Zawsze wierzyłem w naturę, jej magia urzekła mnie już w dzieciństwie, a dzięki Wam wiem, że nie tylko mnie ona fascynuje. Wiem, że magiczny świat przyrody kryje w sobie wiele tajemnic, przygód i niespodzianek. Czasem jest piękny, a czasem brutalny, ale zawsze prawdziwy. Chcę go zgłębiać, poznawać, opowiadać o nim i zarażać tą pasją innych.

Dlaczego Patronite?

Już oglądając filmy, lajkując je, polecając i komentując wspieracie kanał. Patronite to tylko kolejna możliwość. Efekt końcowy w postaci filmu na kanale to zwieńczenie długiego procesu, o który w całości dba tylko jedna osoba, czyli ja. Zaczyna się od pomysłu, którego często bardzo długo szukam w swojej głowie i już na tym etapie Wasze wsparcie jest bardzo pomocne, bo w komentarzach wielu z Was zgłasza propozycje tematów na kolejne filmy, z których chętnie korzystam. Dalsze etapy to sprawdzanie źródeł, zbieranie materiałów, rozpisanie tekstu, nagranie głosu, zrobienie miniaturki i montaż filmu. Wszystko to wymaga sporo czasu i zaangażowania. Patronite daje możliwość, jakby, włączenia Was w ten proces. Wasze wsparcie może spowodować, że zyskam więcej czasu, który zamiast na pracę, będę mógł przeznaczyć na kanał.  Da mi ono także dostęp do lepszego sprzętu i materiałów.

Wiem, że kanał Magia Natury jest dopiero na samym początku drogi. Wierzę w niego i chciałbym by rósł w siłę. Z Waszą pomocą będzie to łatwiejsze bez względu na to w jaki sposób mnie wspieracie.


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Stefanowicz
Adam Stefanowicz
Próg: 20 zł
Grzegorz Skrzypczyk
Grzegorz Skrzypczyk
Próg: 10 zł
Krzysztof Wiśniewski
Krzysztof Wiśniewski
Próg: 10 zł
Piotr N
Piotr N
Próg: 20 zł
Szymon Kowalczyk
Szymon Kowalczyk
Próg: 20 zł