Avatar użytkownika

Sneaker Majsster

0
patronów
0 
miesięcznie
55 
łącznie
0
patronów
0 zł 55 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ooo! Widzę, że podoba Ci się to co robię! Z Twoją pomocą mój kanał będzie się rozwijał i będę mógł dawać Ci jeszcze lepszą jakość contentu!
10 zł miesięcznie
Widzę, że lubisz buty tak jak ja :D Niby jest inflacja, ale dyszka na ziemi nie leży! Twoje imię i nazwisko będzie wyświetlało się pod każdym nowym filmem!
15 zł miesięcznie
Jesteś jak Jordan 1 High! W sensie, ze super! Buty i streetwear to też i Twoja pasja! Dlatego za tak hojny datek mam dla Ciebie dostęp do ekskluzywnej grupy na discord! A tam:
- niespodzianki do wygrania
- stały kontakt ze mną
- możliwość decydowania i podrzucania pomysłów do nowych filmów
- dużo informacji o nadchodzących premierach, promocjach
- dyskusja w zacnym gronie!
100 zł miesięcznie
Łoooo cie panie! Naprawdę?! Jesteś kozakiem! Nie myślałem, ze ktoś może być tak zakręcony na punkcie butów jak ja!
- To Ty będziesz wybierał odcinek w każdym miesiącu jaki chcesz zobaczyć!
- Dostaniesz ode mnie personalizowaną koszulkę Sneaker Majsstra, którą zrobię specjalnie dla Ciebie!
- Dodatkowo będziesz się mógł kontaktować ze mną na messenger, gdzie będziemy mogli razem konsultować co zmienić na kanale!
- zostaniesz wspomniany w swoim odcinku w specjalnym miejscu, żeby każdy mógł zobaczyć jakim kozakiem jesteś
- oczywiście będziesz miał także wszystkie przywileje, które znajdziesz w poprzednich progach!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sneaker Majsster w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Maciej Massalski i prowadzę profil poświęcony sneakersom i modzie ulicznej! Pod pseudonimem Sneaker Majsster znajdziecie mnie na Youtube, Instagram i TikTok! Opowiadam ciekawostki, recenzuje modele butów, wrzucam zdjęcia stylówek. Chcę tworzyć najlepszy content w polskim streetwearze!

Kilka słów o mnie

Nazywam się Maciej Massalski i z zawodu jestem fizjoterapeutom. Przez bardzo długi czas łączyłem moje dwie pasje i mój kanał traktowałem zupełnie jak moje Hobby. Ku mojemu zdziwieniu w Polsce jest mnóstwo ludzi, którzy chcą słuchać o butach, a ja wkręciłem się w temat jak nigdy! Robienie jakościowych zdjęć, recenzje butów, przedstawianie ciekawostek weszło mi w krew! Dzięki wam stało się to moją codziennością. Stąd pomysł na założenie profilu na Patronite.

 

 

Jakie są moje cele i po co założyłem Patronite?

Moim celem jest tworzenie jak najlepszych treści dla was! Ciekawych, interesujących i angażujących. Tak abyście po każdym moim filmie na Youtube, ciekawostce na TikTok, czy zdjęciu na Instagram wychodzili z poczuciem satysfakcji! Właśnie do tego potrzebny jest Patronite. Z waszą pomocą o wiele w łatwiejszy sposób będę mógł dostarczyć wam właśnie taki content. 

 

  • Youtube

Od niego w sumie się zaczęło! Tu zacząłem publikować recenzje najnowszych modeli butów. W pewnym momencie zacząłem także tworzyć materiały poświęcone butom, w których chodzimy na co dzień oraz dłuższe materiały opowiadające najciekawsze historie ze świata mody! Dzięki waszemu wsparciu będzie powstawało jeszcze więcej dobrych materiałów! Takich jak na przykład o "Królu Sneakersów"!

 

 

  • Instagram

Na instagramie znajdziecie moje fotki. Staram się, żeby one nie były "na odwal". Razem z moimi znajomymi fotografami staramy się robić dla was jak najlepsze jakościowo foty! Ja sam też mocno podszkoliłem się w wykonywaniu zdjęć i ich obróbce! Przez ostatni rok współpracowałem dzięki waszemu zaangażowaniu z takimi markami jak 4F, Sizeer, czy SneakerStudio! Sami zobaczcie co stworzyliśmy dla was! 

 

  • TikTok

Tutaj jest okazja do pośmieszkowania, ale także do przekazywania szybkich newsów oraz ciekawych historii w krótkiej formie! Jeżeli myślisz, że TikTok nie jest dla Ciebie to powinieneś sprawdzić mój profil ;) Też kiedyś tak myślałem, ale z właściwym doborem treści staje się mega ciekawym narzędziem nie tylko do rozrywki! 

 

Moje plany na przyszłość?

Skupienie się w pełni na tworzeniu dla was ciekawych treści na temat butów! Szerzenie pasji do butów i mody 24h i dążenie do celów jakie sobie postawiłem:

- tworzenie większej ilości reportaży opartych na ciekawych historiach ze świata mody

- podróżowanie do wielu krajów i przedstawianie wam jak wyglądają sklepy, moda i trendy za granicą

- nagrywanie materiałów z ciekawymi twórcami

- profesjonalne sesje zdjęciowe 

Cele Autora

Rozwój
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Z tą kwotą miesięcznie będę mógł testować dla was buty, czy faktycznie warto je kupić. Nie przegapię żadnej hajpowej premiery butów i pokażę wam każde travisy, jordany, czy dunki z bliska! Zawsze będziecie mieli możliwość wzięcia udział w konkursach i giveawayach na ekskluzywnym discordzie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sneaker Majsster już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Majkut
Grzegorz Majkut
5 zł
Alan Sienkiewicz
Alan Sienkiewicz
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.